Trzeci sezon Rozwodu już w HBO GO

Michał Małysa Seriale Publikacja: 3.07.2019, 12:00 Aktualizacja: 3.07.2020, 12:08
Rozwód jako serial HBO powoli dobiega końca, a jako tytułowy proces już został dopełniony. W finałowym, trzecim sezonie słodko-gorzkiej komedii z Sarah Jessicą Parker oraz Thomasem Hadenem Churchem obserwować będziemy losy dwójki rozwodników, którzy ze względu na dzieci utrzymywać będą kontakt.
trzeci sezon rozwodu juz w hbo go
1 Udostępnień

Sarah Jessica Parker w słodko-gorzkiej komedii Rozwód

Słodko-gorzka komedia Rozwód (Divorce) doczekała się w HBO trzeciego sezonu. Tytułowy proces został już zakończony. Po ponad dziesięciu latach trwałego związku Frances (Sarah Jessica Parker) i Robert (Thomas Haden Church) rozpocząć muszą nowe życie, każde z osobna. Nadal utrzymywać będą jednak kontakt ze względu na dwójkę dzieci: Toma (Charlie Kilgore) oraz Lili (Sterling Jerins).

Co przyniesie rozwiedzionym małżonkom los? Ona zadowolić będzie musiała się pracą, po pożarze w galerii porzucając nadzieję na karierę w świecie sztuki. On rozpoczyna życie u boku nowej kobiety, będąc przerażony niespodziewanym tempem, w jakim rozwija się świeżo zadzierzgnięty związek. Oboje nie spodziewali się natomiast, że właśnie w ten sposób rozwód wpłynąć może na ich życie.

Trzeci sezon Rozwodu już w HBO GO

Rozplanowany na sześć odcinków trzeci sezon Rozwodu rozpoczął się w HBO i HBO GO już 2 lipca. Pierwszy epizod zobaczyć możemy na platformie już teraz, a następne odcinki pojawiały będą się tam w każdy kolejny wtorek. Trwać będą około trzydziestu minut. Jak ogłosiło wcześniej HBO, będzie to sezon finałowy.

trzeci sezon rozwodu juz w hbo go

Do największych gwiazd Rozwodu należy laureatka czterech Złotych Globów Sarah Jessica Parker (znana z kultowego serialu HBO Seks w wielkim mieście) oraz nominowany do Oscara Thomas Haden Church (Bezdroża). Prócz nich w obsadzie znajdują się tacy aktorzy jak Tracy Letts, James Lesure, Dominic Fumus, Molly Shannon, Talia Balsam, Becki Newton, Sterling Jerins oraz Charlie Kilgore. Do innych nazwisk odpowiedzialnych za poziom produkcji należą: pomysłodawczyni serialu Sharon Horgan (serial Catastrophe), producenci wykonawczy Liz Tuccillo, Sarah Jessica Parker, Alison Benson oraz Aaron Kaplan, a także showrunner trzeciego sezonu Liz Tuccillo.

Źródło: HBO. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments