Trzeci sezon True Detective na kolejnym trailerze!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 12.12.2018, 6:43 Aktualizacja: 12.12.2019, 6:43
Trzeci sezon True Detective zbliża się wielkimi krokami – HBO opublikowało właśnie kolejny trailer najnowszego odsłony serialu Nica Pizzolatto. Czy plejada gwiazd z Mahershalalhashbazem Alim na czele sprawi, że zapomnimy o najgorszym drugim sezonie serialu w historii tego typu produkcji?
trzeci sezon true detective
0 Udostępnień

True Detective – ze szczytu na samo dno

Pierwszy sezon True Detective był perfekcyjny. Doskonała gra aktorska (Matthew McConaughey!), świetnie stopniowane napięcie, zachwycający klimat… Nawet nieco rozczarowujący finał długiego i wyczerpującego śledztwa nie był w stanie naruszyć wrażenia, jakie wywarło na widzach dzieło Nika Pizzolatto. Wiele mówi średnia ocen na Filmwebie, nadal utrzymująca się na poziomie 8,5.

true detective

Właśnie – nadal. O ile pierwszy sezon zachwycił, tak drugi do dziś jest obiektem kpin. Mimo iż teoretycznie nie był gorzej napisany czy zagrany, coś zwyczajnie nie pykło. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Na całe szczęście założeniem serialu od samego początku było przedstawianie osobnych historii, więc trzeci sezon True Detective może przywrócić temu tytułowi blask pierwszego sezonu.

Trzeci sezon True Detective na kolejnym trailerze

W sercu malowniczej krainy Ozark dochodzi do zaginięcia dwójki dzieciaków, a ponura sprawa będzie prześladowała prowadzącego ją śledczego przez wiele lat… Brzmi to jak prosty powrót do docenionego przez widzów schematu pierwszego sezonu, w którym śledztwo obserwowaliśmy z zaciemniającej wszystko perspektywy czasowej. Strzałem w dziesiątkę może być również zaangażowanie do głównej roli Mahershali Aliego, zwycięzcy Academy Awards 2017 za rolę w filmie Moonlight. A przynajmniej tak sugeruje kolejny porywający trailer trzeciego sezonu True Detective

Premiera trzeciego sezonu True Detective będzie miała miejsce 13 stycznia w HBO.

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments