Trzeci sezon Watahy w HBO już jesienią

Michał Małysa Seriale Publikacja: 11.06.2019, 20:00 Aktualizacja: 13.06.2020, 15:21
Premiera trzeciego sezonu serialu HBO Europe Wataha została zaplanowana na jesień tego roku.
10 Udostępnień

Wataha – trzeci sezon już wkrótce

Akcja trzeciego sezonu Watahy zaczyna się w momencie, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Ta niechętnie wraca w Bieszczady.

Na planie trzeciego sezonu Watahy pracują Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski. Niedawno dołączyli do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko.

Za scenariusz trzeciego sezonu Watahy odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Autorami zdjęć do serialu są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk.

Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem HBO Europe jest Johnathan Young.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments