Trzeci sezon Watahy nieoficjalnie zapowiedziany

Michał Małysa Seriale Publikacja: 11.12.2018, 6:32 Aktualizacja: 14.12.2019, 14:41
Stęsknieni za hitem HBO o polskich pogranicznikach? Z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez portal Wirtualne Media wynika, że trzeci sezon Watahy na pewno powstanie. Niestety, nie znamy szczegółów co do daty jego premiery i nie wiemy czego spodziewać się po fabule.
trzeci sezony watahy c
0 Udostępnień

O czym opowiadał serial?

Pierwszy sezon Watahy, który miał swoją premierę w 2014 roku, przybliżał widzom środowisko polskich pograniczników, kontrolujących granice Polski w malowniczych Bieszczadach. Główny bohater, kapitan Wiktor Rebrow (w tej roli Leszek Lichota), próbował rozwikłać zagadkę zamachu na oficerów straży granicznej, w którym stracił przyjaciół oraz ukochaną. W śledztwie pomagała mu prokurator Iga Dobosz (Aleksandra Popławska).

trzeci sezony watahy c

Trzy lata później ukazała się kontynuacja serialu umiejscowiona kilka lat po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Po raz kolejny widzowie śledzili losy ukrywającego się w bieszczadzkich kniejach Rebrowa, którego losy znów splotły się ze śledztwem prowadzonym przez prokurator Dobosz.

Co z trzecim sezonem Watahy?

Niestety, trzeci sezon Watahy wciąż utrzymywany jest w tajemnicy. Portal Wirtualne Media dowiedział się jednak, że z pewnością powstanie. – Polski oddział HBO przygotowuje się już do kontynuacji serialu, który stał się popularny na wszystkich rynkach HBO Europe – czytamy w artykule Łukasza Brzezickiego.

trzeci sezony watahy c

Niestety, na dzień dzisiejszy o trzecim sezonie Watahy wiemy tylko tyle, że powstanie. Nieznana jest nawet mglista data premiery (choć podejrzewać możemy ostatni kwartał 2019 roku), nie wspominając już o szczegółach dotyczących fabuły oraz zaangażowanych w produkcję serialu aktorach. Pewne jest również to, że serial stanie się hitem – jego poprzednie części zbierały olbrzymią widownię w całej Europie i nie inaczej powinno być tym razem.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments