Ty kontra dzicz – interaktywny Bear Grylls już w Netflix!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 10.04.2019, 9:41 Aktualizacja: 10.04.2020, 9:41
Czy Bear Grylls jest w stanie powstrzymać ślinkę na widok pełnego białka robaka? Cóż, tylko wtedy, jeśli mu na to nie pozwolimy. Ty kontra dzicz to kolejny po Black Mirror: Bandersnatch interaktywny program, w którym Netflix daje widzom kontrolę nad rozwinięciem przedstawionej historii.
ty kontra dzicz interaktywny bear grylls
11 Udostępnień

Interaktywne seriale i filmy w Netflix

Tego rodzaju rozrywka wciąż jest nowością i wielu widzów zastanawia się, na czym polegają interaktywne seriale i filmy w Netflix. Cóż, to proste – co jakiś czas twórcy przewidują dla nas do wyboru różne drogi, którymi dalej potoczyć może się program. Tylko od naszego kliknięcia zależy, jak rozwinie się dana historia, co zmienia oglądane dzieło w hybrydę serialu/filmu z nastawioną na fabułę grą.

Podobne rozwiązania testowane są jako ciekawostka, gdyż znacząco zwiększają koszty produkcji danego serialu czy filmu. Netflix jak na razie zapoznał nas z jednym przykładem interaktywnej rozrywki: Black Mirror Bandersnatch. Tytuł przewidziany mniej więcej na dziewięćdziesiąt minut (choć oczywiście w zależności od podjętej decyzji czas ten mógł się wydłużyć lub znacząco skrócić) wymagał nakręcania kilkukrotnie większej ilości materiału.

Black Mirror: Bandersnatch

Mimo trudności związanych z interaktywnymi serialami i filmami, z pewnością co jakiś czas amerykańska platforma uraczy nas kolejnymi produkcjami tego typu. Teraz pora na program Ty kontra dzicz, czyli interaktywną wersję kultowych przygód Beara Gryllsa.

Ty kontra dzicz – Bear Grylls w interaktywnym wydaniu

Kwiecień w Netflix zdecydowanie stoi pod znakiem natury. Po piątkowej premierze serialowej Naszej Planety z Krystyną Czubówną w roli głównej przyszedł czas na podkręcenie pięknych widoków o nieco akcji.  Ty kontra dzicz to program oparty na znanym i lubianym schemacie survivalowych produkcji z Bearem Gryllsem. W każdym odcinku towarzyszymy mu w najodleglejszych zakątkach świata i obserwujemy jego zmagania z ekstremalnie nieprzyjaznymi warunkami. Zaraz, zaraz, czy aby na pewno obserwujemy?

Jeżeli nie raz i nie dwa pragnęliście, aby główny bohater nie brał do ust obrzydliwego robala lub jak najszybciej uciekał z odwiedzanej właśnie miejscówki, teraz będziecie mogli go przed typ powstrzymać. Ty kontra dzicz jako program interaktywny pozwoli nam podejmować decyzje co do dalszych działań Beara Gryllsa, jednak pamiętać musimy, że każda z nich będzie miała swoje konsekwencje.

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments