Udany powrót Scotta Pilgrima. Znakomity wynik sprzedaży wersji na Switcha

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 18.01.2021, 11:01 Aktualizacja: 18.01.2022, 11:01
Powrót Scott Pilgrim vs. The World: The Game spotkał się z dużym odzewem fanów. Gra zadebiutowała w miniony piątek i choć Ubisoft (wydawca gry) nie podał jeszcze oficjalnych wyników sprzedaży, to firma odpowiadając za przygotowanie pudełkowego wydania gry jest zadowolona z rezultatów.
0 Udostępnień

Małe jest piękne

W kontekście sprzedaży czy zysków, jakie generują gry wideo, pisze się zazwyczaj o liczbach rzędu milionów, ale okazuje się, że dla niektórych firm dobrym wynikiem są tysiące. W miniony piątek Scott Pilgrim vs. The World: The Game wraz ze wszystkimi dodatkami ponownie pojawił się w sprzedaży, a firma odpowiadająca za wydanie pudełkowe gry była bardzo zadowolona z pierwszych wyników sprzedażowych.

Douglas Bogart, szef Limited Run Games, pochwalił się na Twitterze, że gra w wersji na Switcha (zaznaczmy, że chodzi tylko o wersję pudełkową) sprzedała się w ponad 25 tysiącach egzemplarzy w mniej niż trzy godziny. Bogart zauważa, że to największa premiera w historii firmy i dziękuje graczom za wsparcie.

Fani pudełek znajdą tu coś dla siebie

Na początku grudnia wspominałem, że kompletne wydanie Scott Pilgrim vs. The World: The Game doczeka się tylko wersji cyfrowej (odpowiada za nie Ubisoft), ale twórca komiksowego pierwowzoru, Bryan Lee O’Malley, ogłosił, że sam postara się zorganizować pudełkowe wydanie produkcji. Pomogło mu w tym wspomniane Limited Run Games, które zajmuje się pudełkowymi wersjami mniejszych produkcji. Na stronie firmy są jeszcze dostępne wersje na Switcha i PlayStation 4 (zarówno w wersji podstawowej, jak i rozszerzonej). Do tego przygotowano również różne gadżety, w tym koszulki, bluzy, przypinki czy specjalne wydania gry – więcej informacji znajdziecie na stronie sklepu.

Gra dostępna jest również na komputerach osobistych (Epic Games Store, Uplay+), konsolach Microsoftu (Xbox One i Xbox Series X|S) i Stadii, ale tylko w wersji cyfrowej.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments