Uncharted Fan Film z ponad 3 milionami wyświetleń

Michał Małysa Gry Publikacja: 26.07.2018, 13:06 Aktualizacja: 26.07.2018, 13:06
O przeniesieniu serii Uncharted na kinowe ekrany mówi się od dawna. Niestety fani wciąż nie doczekali się filmowej adaptacji przygód Nathana Drake’a. Za to niedawno wyszedł fanowski, krótkometrażowy Uncharted Fan Film o Drake’u z Nathanem Fillionem w roli głównej. Jak wyszło? To trzeba zobaczyć samemu!
Uncharted fan film
0 Udostępnień

Obejrzyj Uncharted Fan Film z innymi wielbicielami gry

Film nie ma nic wspólnego z twórcami gry – to czysto fanowska produkcja. Jedna z nielicznych, które naprawdę trzymają poziom i wciągają widza równie mocno, jak gra wciąga gracza. Nathan Drake jak zawsze pakuje się w kłopoty – jest na tropie kolejnego legendarnego skarbu, który zapewne znajdzie niszcząc po drodze wszystko co możliwe.

Mocnymi stronami filmu są klimat (Uncharted, jaki kojarzymy z gry czuć tu na 100 proc.) oraz świetne ujęcia, które idealnie nawiązują do serii. Szczególnie mocno widać to podczas walki oraz w specyficznym przejściu kamery tuż po tym, jak Nathan wypada z okna. Potem (jak typowy twardziel) wstaje jak gdyby nigdy nic i biegnie wziąć udział w strzelaninie – oczywiście mając przy sobie to, co zamierzał zabrać z domu, do którego “niby przypadkiem” został przytargany przez złych ludzi.

Uncharted Fan Film do tej pory obejrzało prawie 3,5 miliona ludzi. Nic dziwnego – choć można spierać się o dopasowanie aktorów do ról, to zwykła, fanowska produkcja naprawdę trzyma poziom.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments