Premiera Urban Trial Playground na PC już dziś

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.04.2019, 16:08 Aktualizacja: 5.04.2020, 16:10
5 kwietnia, równo rok po premierze Urban Trial Playground, tytuł ten ukazał się także na PC. Wydawca Tate Multimedia zachęca do spróbowania niezwykłych akrobacji na wyczynowym motocyklu.
6 Udostępnień

Urban Trial Playground już nie tylko na Switcha

Premiera Urban Trial Playground na Switcha miała miejsce rok temu. Dzisiaj, równo rok po premierze (5.04) w ten tytuł zagrają również gracze pecetowi. Tytuł dostępny jest na Steamie. Gra jest dostępna w bazowej cenie 25,49 zł, ale wydawca przewiduje 30 proc. zniżkę (gra będzie kosztować 17,85 zł).

Urban Trial Playground to zręcznościowa, motocyklowa gra platformowa, w której gracz wykonuje skomplikowane ewolucje, tricki i combosy na ulicach słonecznej Kalifornii. Znajdziemy w niej m.in.:

  • Poziomy przygotowane po to, aby wykonywać efektowne combosy i motocyklowe akrobacje.
  • Ulepszoną warstwę wizualną względem wersji na Nintendo Switch (bez użycia filtrów na Instagramie).
  • 2 pakiety DLC – „Challenges pack” – zawierające dodatkowe wyzwania oraz „Even MORE style pack” – zestaw skórek dla postaci i motocykli, udostępnione w podstawowej wersji gry całkiem za darmo.
  • Multiplayer oferujący rozgrywkę w trybie split-screen w lokalnej kooperacji.
  • Tuning motocykla.
  • Customizację postaci.

Tate Multimedia

Tate Multimedia S.A. to polski, niezależny producent i wydawca gier, który od 2000 roku z powodzeniem prowadzi działania w większości krajów Europy oraz Ameryki Północnej, w Japonii i Chinach.

Zespół zaangażowany jest w tej chwili w produkcję „Urban Trial Playground”, „Steel Rats” oraz dwóch nieujawnionych projektów. Firma otrzymała nagrodę „Forbes Diamond”, a od 2016 roku jest uczestnikiem programu GameINN przeznaczonego dla polskich developerów gier.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments