Valheim trafiło do ponad miliona graczy. Twórcy dziękują za wsparcie

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 11.02.2021, 18:01 Aktualizacja: 11.02.2022, 18:01
Szwedzkie studio Iron Gate AB ma zdecydowanie powody do zadowolenia. Valheim, ich debiutancka produkcja, sprzedała się w liczbie ponad miliona egzemplarzy, o czym deweloperzy poinformowali wczoraj w specjalnym komunikacie. Twórcy dziękują w nim graczom, którzy zdecydowali się ich wesprzeć oraz zapowiadają kolejne aktualizacje.
0 Udostępnień

Krótka historia sukcesu

Valheim, o którym w tym tygodniu wspominaliśmy w kontekście dużego sukcesu, osiągnęło kolejny próg. Deweloperzy ze szwedzkiego studia Iron Gate AB pochwalili się w komunikacie na Steamie, że ich debiutancka produkcja trafiła do ponad miliona graczy. Wynik jest dość zaskakujący – pamiętajmy, że Valheim to gra z wczesnego dostępu wydana wyłącznie na platformie Valve, a do tego debiutowała lekko ponad tydzień temu (2 lutego).

Wikińska przygoda survivalowa gromadzi coraz więcej graczy – wczoraj Valheim udało się pobić się kolejny rekord pod względem jednocześnie zalogowanych użytkowników (było ich prawie 189 tysięcy według Steam Charts), a gracze chwalą tytuł za niskie wymagania sprzętowe. Gra wyróżnia się na tle innych tego typu produkcji (np. Rusta) opcjonalnym trybem PvP, co pozwala na spokojną zabawę i skrupulatne gromadzenie zasobów.

Twórcy w wiadomości do graczy dziękują za całe okazane wsparcie i zapowiadają kolejne aktualizacje, które pojawią się w kolejnych miesiącach. Mają wyeliminować najpoważniejsze błędy i dodawać nową zawartość, która wypełni wielki, otwarty świat Valheim.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments