Valheim z 4 milionami graczy. Sukces wikińskiego survivalu nie przestaje zaskakiwać

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 25.02.2021, 10:53 Aktualizacja: 25.02.2022, 10:53
Tuż przed poprzednim weekendem deweloperzy z Iron Gate AB pochwalili się, że ich debiutancka produkcja przebiła 3-miliony próg sprzedażowy. W sobotę i niedzielę udało się z kolei pobić kolejny rekord pod względem jednocześnie grających użytkowników Steama. Teraz dowiedzieliśmy się, że tytuł trafił do kolejnego miliona graczy. Od debiutu Valheim we wczesnym dostępie nie minął jeszcze miesiąc.
0 Udostępnień

Populacja wikingów zwiększa się

Nie minął jeszcze tydzień, odkąd twórcy Valheim pochwalili się, że ich tytuł trafił do ponad 3 milionów graczy, a już przyszło im ogłosić kolejną radosną nowinę. Również związaną ze sprzedażą. Wikiński survival zgromadził wokół siebie ogromną społeczność, a sukces Valheim zaskoczył wszystkich. Tytuł utrzymuje się na szczycie listy bestsellerów i wygląda na to, że jeszcze długo pozostanie na swojej pozycji.

Wczoraj (tj, 24 lutego) na steamowej karcie gry pojawiło się ogłoszenie, z którego wynika, że Valheim znalazło się 4 miliony nabywców i to w niecały miesiąc od premiery (tytuł pojawił się we wczesnym dostępie 2 lutego). Wszystko wskazuje na to, że w ten weekend produkcji uda się pobić kolejny rekord pod względem popularności – przypomnijmy, że największa liczba jednocześnie grających Valheim oscyluje wokół 500 tysięcy.

Wikiński survival doczekał się również wielu modyfikacji – furorę robi mod, który umożliwia rozgrywkę w trybie pierwszoosobowym, a pamiętajmy, że to dopiero wczesny dostęp. Valheim pozostanie w nim przez co najmniej rok, ale deweloperzy nie wykluczają, że ten okres może się przedłużyć.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments