Valorant. Darmowy przedmiot pocieszenia dla obserwatorów bety

Michał Wieczorek Aktualności o grach Publikacja: 5.05.2020, 13:40 Aktualizacja: 6.05.2021, 10:30
Gracze fazy beta Valorant już niedługo odbiorą specjalny przedmiot, który ma upamiętnić ich udział w rozwoju gry przed letnią premierą pełnej wersji. Przedmiot ten otrzyma każdy, kto zagrał, ale także ci, którzy tylko oglądali i nie udało się im wydropić dostępu. Jest tylko jeden haczyk.
statystyki w Valorant dostarczane są przez różnego rodzaju trackery
0 Udostępnień

Co otrzymają gracze?

Przedmiotem, którego tyczy się ten artykuł, jest specjalna karta postaci. Będzie przedstawiała ona jednego z bohaterów dostępnych w podstawowej puli postaci – Brimstone’a. Wspomniana karta widoczna jest przed rozpoczęciem meczu. Jest to odpowiednik splash arta, który widzimy podczas ładowania meczy w LoL-u.

O tym, że grą warto się zainteresować już teraz, pisaliśmy w naszej recenzji Valorant. Wygląda na to, że powinni to zrobić nie tylko gracze liczący na dostęp do zamkniętej bety. Darmowy przedmiot przyznawany przez Riot Games jest bowiem czymś w rodzaju nagrody pocieszenia.

Kto zakwalifikuje się do otrzymania przedmiotu?

Wspomniany przedmiot trafi do dwóch grup graczy. Po pierwsze otrzymają go wszyscy gracze wersji beta Valorant – każdy kto zagrał między 7 kwietnia 2020 a letnią premierą pełnej wersji Valorant, która nie jest jeszcze dokładniej określona przez twórców.

Riot Games wychodzi z inicjatywą także do graczy, którzy mimo swoich starań na Twitchu nie otrzymali dostępu do bety. Developerzy poinformowali, że każdy, kto osiągnął wystarczającą ilość czasu przy oglądaniu streamów z Valorant, otrzyma również omawianą kartę postaci. Gracze spekulują, że twórcy mają na myśli tutaj pułap dwóch godzin spędzonych przy strumieniach.

Przedmiot będzie dostępny do odebrania w dniu premiery pełnej wersji gry. Najpewniej, idąc śladami League of Legends, Riot Games będzie rozdawało prezent falami, więc niekoniecznie każdy otrzyma go od razu.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments