Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 zapowiedziane!

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 26.03.2019, 15:57 Aktualizacja: 26.03.2020, 15:57
Sequel legendarnego RPG-a uznawanego za najlepszą grę o wampirach został zapowiedziany! Akcja Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 przeniesie nas z Los Angeles do Seattle i ukaże się również na konsole, jednak poza tym powinno być zupełnie jak w pierwszej części: mrocznie, klimatycznie i przebojowo!
vampire the masquerade: bloodlines 2
0 Udostępnień

Powrót po piętnastu latach!

Niektórym może być w to trudno uwierzyć, ale pierwsza część Vampire The Masquerade: Bloodlines miała swoją premierę dokładnie piętnaście lat temu, w 2004 roku! Produkcja studia Troika Games przenosiła graczy do współczesnego Los Angeles opanowanego przez siedem wampirzych klanów, które walczyły o wpływy i władzę nad miastem. Zadaniem głównego bohatera było wspinanie się po szczeblach klanowej hierarchii, przy jednoczesnym rozwiązywaniu zagadki tajemniczego artefaktu.

vampire the masquerade: bloodlines 2

Gra osadzona w uniwersum Świata Mroku, doskonale znanego wszystkim fanom papierowych RPG, zachwycała przede wszystkim bogactwem systemu rozwoju postaci. Możliwości dawane przez przynależność do poszczególnych klanów, a także spory wachlarz dostępnych umiejętności specjalnych pozwalały na wykreowanie unikatowych bohaterów. Produkcja zyskała status kultowej, a ostatnimi czasy nasilały się plotki o planach stworzenia Vampire the Masquerade: Bloodlines 2. Jak się okazało, nie były one bezpodstawne.

Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 w 2020 roku

Premierę Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 zapowiedziało na pierwszy kwartał 2020 roku wydawnictwo Paradox Interactive, a za powstanie nowej odsłony wampirzej serii odpowiadać ma założone w 2015 roku studio Hardsuit Labs. Akcja gry toczyła się będzie tym razem w Seattle, a po nielicznych scenach z zapowiedzi spodziewać możemy się, że po raz kolejny akcent położony zostanie na rozgrywkę w pierwszej osobie.

W przeciwieństwie do części pierwszej, Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 ukaże się również na konsolach. Jako że zapowiedziane edycje rozszerzone gry oferują przepustkę sezonową, domyślić możemy się, iż jakiejś części contentu spodziewać możemy się po premierze. Czy będą to jednak wyłącznie fabularne DLC, czy może większe dodatki, trudno póki co wyrokować. Znamy ekstremalnie mało szczegółów dotyczących następcy legendarnego RPG-a, ale w ciągu kolejnych miesięcy powinno się to zmienić. O newsach związanych z Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 będziemy was informować na bieżąco!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments