Venom 2 zostanie wyreżyserowany przez Andy’ego Serkisa!

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 6.08.2019, 13:00 Aktualizacja: 6.08.2020, 12:33
Symbiont po raz kolejny przejmie kontrolę nad Tomem Hardym już w październiku 2020 roku. Tym razem reżyserem filmu o Eddie'em Brocku zostanie Andy Serkis. Venom 2 okaże się tak samo dochodowym filmem jak poprzednik? Tego nie wiemy, ale o wyższym poziomie jesteśmy przekonani!
andy serkis rezyserem venoma 2
27 Udostępnień

Andy Serkis wyreżyseruje sequel Venoma

Jak donosi za pośrednictwem swojego Twittera Andy Serkis, najbardziej znany z roli Golluma we Władcy Pierścieni i Hobbicie, zostanie on reżyserem sequelu Venoma z 2018 roku.

Zastąpi on w tej roli Rubena Fleischera. Widoczny na zdjęciu Serkisa album Venom: Lethal Protector był inspiracją również dla reżysera pierwszej części Venoma. Możemy spodziewać się, że w rolę dziennikarza śledczego Eddie’ego Brocka, którego ciało zamieszkiwane jest przez przerażającego symbionta, ponownie wcieli się Tom Hardy. Jak sugerowała ostatnia scena filmu, jego przeciwnikiem będzie w sequelu Cletus „Carnage” Kasady, w którego wciela się Woody Harrelson.

Czy Venom 2 będzie lepszy niż jedynka?

Pierwsza część Venoma spotkała się z bardzo różnym przyjęciem. Z jednej strony film został kompletnie zmiażdżony przez krytykę: średnia ocen 29% na Rotten Tomatoes oraz 35% w serwisie Metacritic nie świadczy zbyt dobrze o medialnej recepcji filmu. Miał być według nich zbyt chaotyczny i hałaśliwy.

Z drugiej strony Venom z 2018 roku okazał się niezwykłym sukcesem finansowym. Światowy przychód z filmu przekroczył 865 milionów dolarów, co uczyniło według magazynu Deadline Hollywood z Venoma szósty najbardziej dochodowy film ubiegłego roku. Zaufanie fanów nie zostało być może nadszarpnięte na tyle, aby całkowicie olali oni sequel, a Andy Serkis jako reżyser Venoma 2 zdecydowanie ma szansę naprawić błędy poprzednika.

Kiedy premiera Venoma 2, która zweryfikuje plany Andy’ego Serkisa na uczynienie z komiksowego bohatera produktu nie tylko dochodowego, ale stojącego również na wysokim poziomie? Film zaplanowany jest na październik 2020 roku.

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments