VR w Cyberpunk 2077? CD Projekt Red odpowiada na pytania od graczy

Michał Małysa Gry Publikacja: 1.10.2018, 5:49 Aktualizacja: 19.12.2019, 10:41
Producenci podali za pośrednictwem Twittera kilka kolejnych informacji na temat swojej flagowej produkcji. W odpowiedzi na pytania od graczy odnieśli się do kwestii VR w Cyberpunk 2077 oraz opcji robienia screenshotów. Stwierdzili również, że na rozmowy na temat niektórych kwestii jest zbyt wcześnie.
vr w cyberpunk 2077
4 Udostępnień

VR w Cyberpunk 2077 byłby idealny. Niestety…

Serwis Dark Side of Gaming wyłuskał z konwersacji prowadzonych przez twórców CP2077 z graczami kilka najciekawszych kwestii. Za najbardziej rezolutne uznać należy niewątpliwie pytanie na temat ewentualnego wykorzystania VR w Cyberpunk 2077. Chyba nie tylko my uważamy, że gra z tak futurystycznym zacięciem byłaby idealna do wyznaczania standardów również w tym aspekcie.

Niestety, CD Projekt Red jak na razie nie ma planów związanych z implementacją wirtualnej rzeczywistości do rozgrywki.

Gracze z łatwością podzielą się za to zdjęciami swoich podopiecznych

Jak łatwo było przewidzieć, kłopotu nie będzie stanowiło za to dzielenie się z innymi graczami Cyberpunk 2077 screenami z rozgrywki. Jeśli możliwości zmieniania wyglądu bohaterów oraz ulepszania ich physis o technologiczne dodatki faktycznie prezentowały będą się tak bogato, jak wskazują na to gameplaye, może być to opcja używana przez graczy bez umiaru!

CD Projekt nie ujawnia jeszcze wszystkich kart

Polskie studio nie ma w zwyczaju pozostawiać pytań fanów bez odpowiedzi, ale na mówienie o wielu kwestiach jest jeszcze stanowczo zbyt wcześnie. Wątek VR w Cyberpunk 2077 został zamknięty dość szybko, ale sporo tematów stwarza szerokie pole do spekulacji. Redaktorzy DSoG wybrali spośród dziesiątek niesprecyzowanych kwestii trzy szczegóły techniczne, które zainteresować mogą bardziej zajawionych graczy.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments