Warszawskie Targi Fantastyki [NASZ PATRONAT]

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 31.01.2019, 14:40 Aktualizacja: 31.01.2020, 14:40
Fantastyka nie jedno ma imię - a będzie można się o tym przekonać już w dniach 16-17 marca podczas Warszawskich Targów Fantastyki. To świetna okazja do spotkania znanych pisarzy, poznania nietypowych rzemieślników i dobrej zabawy w gronie osób z podobnymi zainteresowaniami.
0 Udostępnień

Warszawskie Targi Fantastyki już niebawem

Najbardziej fantastyczne targi w Polsce odbędą się już po raz piąty. WTF z roku na rok cieszą się coraz większa popularnością. Nic w tym dziwnego, bo każda edycja wydarzenia to szansa na spotkanie fantastycznych pisarzy, sprawdzenie o co warto uzupełnić swoją kolekcję książek i gier oraz poznanie rzeszy rzemieślników i pasjonatów tworzących cuda z drewna, skóry, filcu, metalu, szkła i innych materiałów.

Słowem na targach będzie można znaleźć gadżety, które zachwycą każdego fana fantasy czy anime i których próżno szukać w zwykłych sklepowych sieciówkach. Dokładna lista prelegentów oraz atrakcje na bieżąco podawane są na stronie organizatora wydarzenia.

Uczestnictwo w targach jest płatne, ale cena wejściówki zależy od uczestników. Tradycją WTF jest to, że uczestnicy sami decydują, ile chcą zapłacić przy wejściu na teren targów. Kwota minimalna wynosi jednak 1 zł. Impreza odbędzie się w samym centrum Warszawy przy ul. Brackiej 25 w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy.

Portal Zagrano.pl objął patronat medialny nad piątą edycją Warszawskich Targów Fantastyki.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments