Wataha 3 z premierą już 30 października. Czekacie na trzeci sezon serialu HBO?

Michał Małysa Seriale Publikacja: 12.09.2019, 14:13 Aktualizacja: 12.09.2020, 14:18
Jak donosi w najnowszej informacji prasowej HBO, premiera trzeciego sezonu Watahy zaplanowana została na 30 października. Do obsady dołącza kilka nowych gwiazd, a walka z grupami przestępczymi w Bieszczadach zapowiada się pasjonująco jak nigdy wcześniej.
trzeci sezony watahy c
7 Udostępnień

Premiera Watahy 3 już 30 października

Jak ujawniło HBO, premiera najnowszego sezonu świetnego polskiego serialu sensacyjnego Wataha zaplanowana została na 30 października. Zbiega się to z dotychczasowymi doniesieniami, które obiecywały Watahę 3 właśnie na jesień tego roku. Wymienialiśmy tę produkcję chociażby w kontekście siedmiu nowych seriali HBO GO na jesień, a teraz doczekaliśmy się w końcu dokładnej daty premiery oraz zwiastuna.

Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. W rolach głównych występują Leszek Lichota i Aleksandra Popławska. W tym sezonie do obsady dołączyli Borys Szyc, Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

O czym opowiadać będzie nowy sezon serialu o pogranicznikach?

Jak informuje HBO, akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady – czytamy w zapowiedzi.

Rebrow ponownie stanie przed trudnymi wyborami. Mimo że wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. Na horyzoncie pojawia się nieznana postać – nowa szefowa ukraińskich przemytników – Tatiana Barkova.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments