Watch Dogs 3 z akcją w Londynie po brexicie

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 4.06.2019, 13:01 Aktualizacja: 4.06.2020, 13:01
Dwie poprzednie części franczyzy Ubisoftu były typowymi, solidnymi grami tego producenta. Wkrótce spodziewać możemy się oficjalnej zapowiedzi trzeciej odsłony, a kilka dni przed prezentacją wyciekły szczegóły na temat Watch Dogs 3. Akcja gry rozgrywać ma się w Londynie po brexicie. Co jeszcze wiemy?
muzyka do watch dogs legion
3 Udostępnień

Typowa przyjemna franczyza Ubisoftu

Gry produkowane przez Ubisoft rzadko zbierają oceny skrajnie wysokie, jednak jeszcze rzadziej natknąć możemy się wśród nich na tytuły wyjątkowo słabe. Zazwyczaj są to produkowane seriami bardzo przyjemne gry, co do których solidnej jakości możemy mieć pewność przed premierą. Doskonałym przykładem jest tu cykl sandboksowych gier akcji Watch Dogs, w którym przemierzamy otwarty świat jako hakerzy, mogący przejąć kontrolę nad wszystkimi elementami świata przedstawionego.

watch dogs 3

Pierwsza część Watch Dogs ukazała się w 2014 roku i zachwyciła graczy nie tylko ogromem możliwości, ale również świetnym klimatem, w którym z pewnością odnajdą się wszyscy fani serialu Mr. Robot. Watch Dogs 2 z 2016 roku miało atmosferę zdecydowanie lżejszą, ale nie straciło nic na jakości. Z najnowszych zapowiedzi wynika, iż w trzeciej odsłonie serii znów wrócimy do przytłaczającego, buntowniczego klimatu. Akcja Watch Dogs 3 rozgrywać ma się bowiem w Londynie z dystopijnej przyszłości. Co jeszcze wiemy o trójce?

Watch Dogs 3 z akcją w Londynie po brexicie

Za najnowsze przecieki w sprawie Watch Dogs 3 odpowiada brytyjski oddział Amazona. Oto lista najważniejszych informacji, których dowiedzieliśmy się od dystrybutora:

  • Oficjalną nazwą Watch Dogs 3 będzie Watch Dogs Legion.
  • Podtytuł trzeciej części Watch Dogs ma związek z mechaniką gry – jedną z nowości ma być możliwość kontrolowania dosłownie każdej postaci spotykanej w świecie przedstawionym.
  • Akcja gry umiejscowiona będzie w Londynie przyszłości, a fabuła Watch Dogs 3 przedstawiać ma dystopijną wizję miasta po brexicie.
  • W Watch Dogs Legion będziemy mogli wybrać pomiędzy bohaterem męskim i żeńskim.

watch dogs 3

Niestety, nie znamy jeszcze daty premiery Watch Dogs Legion, chociaż media spekulują o końcówce bieżącego roku. Więcej informacji spodziewać powinniśmy się 10 czerwca – właśnie wtedy Ubisoft zaplanował swoją prezentację na targach E3.

Źródło: Gamereactor UK. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments