We. The Revolution – niedługo premiera gry na konsole

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 23.05.2019, 10:41 Aktualizacja: 23.05.2020, 11:12
Studio Polyslash przygotowuje produkcję We. The Revolution na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Premiera We. The Revolution 25 czerwca.
13 Udostępnień

We. The Revolution zmierza na konsole

We. The Revolution znają już pecetowcy. Gra zadebiutowała 21 marca. W ostatnich miesiącach studio Polyslash pracowało nad przeniesieniem tytułu na konsole obecnej generacji skupiając się w szczególności na sterowaniu kontrolerami.

We. The Revolution zadebiutowało na PC w pięknym stylu zbierając świetne oceny zarówno w mediach, jak i od użytkowników. Wiemy, że wielu graczy preferujących dojrzałe gry z ciekawą historią bardzo czeka na edycję konsolową. Połączone zespoły Polyslash i Klabatera ciężko pracują, by nie zawieść tych nadziei. We. The Revolution to absolutnie niepowtarzalny tytuł, cieszę się że już niedługo zagrają w niego właściciele konsol -powiedział Łukasz Mach, szef marketingu/PR w Klabaterze

We. The Revolution – fabuła

W tej produkcji gracz wciela się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, wydaje wyroki w sprawie zwykłych mieszkańców miasta, rewolucjonistów i arystokracji. Sam nie może stać się wrogiem rewolucji – złe decyzje oznaczają śmierć.

Fabuła gry nie ogranicza się do sal sądowych. W tle toczonych rozpraw główny bohater prowadzi życie rodzinne, a także bierze udział w skomplikowanej politycznej grze.

We. The Revolution dostępne jest na PC/Mac/Linux w serwisach STEAM, GOG, Humble Bundle oraz innych platformach cyfrowej dystrybucji. G

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments