Weird West: Age of Nagual, czyli dodatek do Cuisine Royale już jest!

Michał Małysa Gry Publikacja: 12.10.2019, 9:00 Aktualizacja: 12.10.2019, 9:00
Mamy to! Obszerny dodatek do Cuisine Royale, wieloosobowego shootera dostępnego za darmo dla posiadaczy PC i Xbox One jest już dostępny. Weird West: Age of Nagual wprowadza nową, ogromną mapę, kolejną postać z unikalnymi umiejętnościami i uzbrojeniem. Do gry zaimplementowano również usprawnienie różnych mechanizmów rozgrywki.
4 Udostępnień

Mnóstwo zmian dzięki Age of Nagual

A wszystko to po licznych sugestiach graczy, że czas na zmiany. Od teraz w Cuisine Royale będzie można walczyć za pomocą nadprzyrodzonych mocy i mistycznych rytuałów.

Jakie pozostałe nowości wprowadza aktualizacja Weird West: Age of Nagual?

  • Postać Gunslinger Annie może teraz spowolnić czas, co sprawia, że Cuisine Royale jest pierwszym wieloosobowym shooterem, który wprowadza taką mechanikę.
  • Clyde może przeobrazić się w krwiożerczą bestię.
  • Ocelot posiada zdolność wejścia w inny wymiar i bezszelestnego poruszania się po całej mapie.
  • Inne zaklęcia i rytuały, które mogą być rzucane przez graczy, to m.in. Portal, który umożliwia natychmiastowe przemieszczanie się pomiędzy dwoma punktami.
  • Z kolei Apokalipsa Zombie sprawia, że mapę gry nawiedzi horda nieumarłych potworów.

Nowa mapa po aktualizacji Cuisine Royale

Nowa mapa, Meksyk, jest około czterokrotnie większa od poprzedniej i doskonale przygotowana do wszystkich zaciekłych starć, które zostaną na niej rozegrane. Biorąc pod uwagę strukturę mapy, z pewnością każdy gracz ucieszy się, gdy tylko znajdzie plecak odrzutowy. Ułatwi on pokonywanie dużych odległości i dokonywanie ataków z zaskoczenia.

Pewne elementy mapy mogą zostać przez graczy zniszczone. Przykładowo, zdetonowanie mostu będzie idealnym sposobem zasadzki na niczego niepodejrzewających wrogów.

Podczas gry można również znaleźć azteckie monety i wykorzystać je w specjalnych automatach, losowo rozmieszczonych na mapie, które nagrodzą graczy uzbrojeniem i innymi przydatnymi przedmiotami. Monety nie są do kupienia za prawdziwe pieniądze i trzeba je wykorzystać podczas danego meczu.

Liczba sposobów, aby uczynnić rozgrywkę w Cuisine Royale niezapomnianą, jest niemal nieograniczona.

Gracze posiadający DLC Weird West Stories Book z sezonu Weird West Stories otrzymają kilka bonusów, w tym zestaw kosmetyków i wczesny dostęp do postaci Ocelot. Należy również pamiętać, że żaden z tych dodatków nie da przewagi w grze nad innymi graczami, którzy korzystają z gry w pełni za darmo.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments