Wielkie kłamstewka II już od 10 czerwca w HBO GO

Michał Małysa Seriale Publikacja: 7.06.2019, 18:01 Aktualizacja: 7.06.2020, 18:02
Wielkie kłamstewka II to kolejny sezon miniserialu HBO GO opartego na bestsellerowej powieści Liane Moriarty. Do sennego, nadmorskiego miasteczka Monterey powrócimy już 10 czerwca. Przed jakimi wyzwaniami stanąć może tym razem piątka kobiet, które muszą odbudować zrujnowane życie?
wielkie klamstewka II
0 Udostępnień

Wielkie kłamstewka II – powrót do Monterey

W pierwszym sezonie serialu Wielkie kłamstewka (Big Little Lies) autorowi serialu Ally McBeal, Davidowi E. Kelleyemu, udało się wykreować niesamowitą opowieść o pięciu twardych kobietach, które wykrzesać muszą z siebie wewnętrzną siłę. Mimo iż na zewnątrz wciąż wydają się standardowymi matkami z nadmorskiego, spokojnego miasteczka, Madeline (Reese Witherspoon), Celeste (Nicole Kidman), Jane (Shailene Woodley), Renata (Laura Dern) i Bonnie (Zoë Kravitz) po raz kolejny wykażą się hartem ducha, którego same się po sobie nie spodziewały.

wielkie klamstewka II

Wielkie Kłamstewka II to kolejny sezon serialu, który udanie łączy w sobie elementy typowe dla melodramatu (nawarstwienie emocji, gordyjski węzeł wątków obyczajowych) z narracyjną i dramatyczną maestrią. Przygody piątki z Monterey to adaptacja bestsellerowej książki Liane Moriarty, wydanej w Polsce nakładem Prószyński i S-ka. Premiera nowych odcinków już w najbliższym tygodniu!

Premiera Wielkich Kłamstewek II już 10 czerwca

Premiera Wielkich kłamstewek II zapowiedziana jest przez HBO na poniedziałek, 10 czerwca. Pierwszy odcinek pojawi się na platformie HBO GO już o 3.00 nad ranem, a kolejne epizody dodawane będą co tydzień. Zaplanowanych jest ich siedem, liczyć mają zaś od 43 do 52 minut.

wielkie klamstewka II

Za reżyserią drugiego sezonu odpowiedzialna jest Andrea Arnold (American Honey). Wśród aktorów, których zobaczymy na ekranie podczas oglądania Wielkich Kłamstewek II znajdą się: Reese Witherspoon (Spacer po linie) jako Madeline, Nicole Kidman (Godziny) jako Celeste, Shailene Woodley (Gwiazd naszych wina) jako Jane, Laura Dern (Dzika droga) jako Renata, Zoë Kravitz (Mad Max: Na drodze gniewu) jako Bonnie. Towarzyszą im: Meryl Streep (Sierpień w hrabstwie Osage) jako teściowa Celeste, Mary Louise, Adam Scott (Sekretne życie Waltera Mitty) jako Ed, James Tupper (Trener bardzo osobisty) jako Nathan, Jeffrey Nordling (serial Gotowe na wszystko) jako Gordon oraz Douglas Smith (Percy Jackson: Morze potworów) jako Corey.

Do nagród zdobytych przed samą produkcję oraz występujących w niej aktorów należą cztery Złote Globy i osiem nagród Emmy.

Źródło: HBO. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments