Wielozadaniowość Todda Howarda. Gra o Indianie Jonesie nie wpłynie na inne projekty

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 14.01.2021, 13:26 Aktualizacja: 14.01.2022, 13:26
W ogłoszonej na początku tego tygodnia grze na podstawie filmowych przygód Indiany Jonesa producentem wykonawczym został Todd Howard, jeden z bardziej rozpoznawalnych pracowników Bethesdy. Gracze zauważyli, że ów deweloper zaangażowany jest już w prace nad dwoma innymi projektami, czyli szóstą częścią The Elder Scrolls i Starfieldem. Przedstawiciel firmy uspokajają sytuację i wierzą w zdolność Howarda do poradzenia sobie z tyloma obowiązkami.
0 Udostępnień

Bethesda stanie na wysokości zadania

Sporą niespodzianką odnośnie do ogłoszonej niedawno gry o Indianie Jonesie, za powstanie której odpowiadać będzie Machine Games (jakby ta informacja sama w sobie nie była zaskakująca), było to, że producentem wykonawczym projektu zostanie Todd Howard. Z jednej strony nie ma w tym nic nadzwyczajnego, w końcu twórcy nowych Wolfensteinów są wewnętrznym studiem Betehsdy, jak zauważyli jednak gracze, to już trzeci projekt, przy którym Howard pełni aktualnie kluczową rolę.

O zapowiedzianym w 2018 roku The Elder Scrolls VI ciągle wiemy mniej niż więcej; podobnie wygląda to ze Starfiledem i wszystko wskazuje na to, że jeszcze przez długi czas taki stan rzeczy pozostanie niezmieniony. Pete Hines, szef marketingu Bethesdy, postanowił zabrać głos w tej sprawie – przekonuje on, że gra o Indianie Jonesie i dwie wspomniane wcześniej produkcje to tylko część obowiązków Howarda, z których jak na razie ma się wywiązywać wzorowo:

Todd jest obecnie producentem wykonawczym w wielu projektach Bethesda Games Studios i innych, takich jak serial Fallout. Jego głównym celem pozostaje reżyserowanie Starfielda i The Elder Scrolls VI, na które ostatnie wiadomości (te dotyczące nowej produkcji Machine Games – dop. red.) nie mają wpływu.

Niewiele nam to mówi, ale na ten moment musi wystarczyć. Tymczasem pozostaje nam czekać na zapowiedzi kolejnych gier od Bethesdy i ich wewnętrznych studiów.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments