Machine Games i Bethesda zapowiadają grę o Indianie Jonesie

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 13.01.2021, 10:23 Aktualizacja: 13.01.2022, 10:23
Szczegóły dotyczące nowego projektu trzech ostatnich części Wolfensteina nie są jeszcze znane, ale wczorajsza zapowiedź wzbudziła sporo szumu. Nienazwana jeszcze produkcja o Indianie Jonesie powstaje, a jej producentem wykonawczym zostanie sam Todd Howard. Co ciekawe współproducentem gry zostanie Lucasfilm Games, o którego powstaniu dowiedzieliśmy się w tym tygodniu.
0 Udostępnień

Mamy kapelusz i bat, więc teraz tylko przydałaby się gra

Przygotowując wczoraj newsa o Lucasfilm Games, nie sądziłem, że tak szybko przyjdzie mi napisać o pierwszym projekcie, w którego realizację zostanie zaangażowana ta firma. Wygląda na to, że zajmować się ona będzie nie tylko grami w uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale wszystkimi (lub przynajmniej dużą częścią) marek należącymi do Disneya. Ogłoszona wczoraj gra o przygodach Indiany Jonesa to projekt zarówno Machine Games oraz Bethesdy, jak i wspomnianego już Lucasfilm Games.

Zaprezentowana półminutowa zajawka nie zdradza niestety za wiele, ale na twitterowym koncie Bethesdy wydawca doprecyzowuje, że w projekt zaangażowany będzie sam Todd Howard, który objął rolę producenta wykonawczego. Konkretów brak i na kolejne informacje przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać, ale wiemy już, że nienazwana jeszcze produkcja nie będzie adaptacją żadnego z filmów.

Ma to być zupełnie nowa, nieznana dotąd opowieść o najsłynniejszym poszukiwaczu przygód i na razie musi nam to wystarczyć. Nie zdradzono również, na jakie platformy ukaże się ów gra – pamiętajmy, że Bethesda i Machine Games od jesieni zeszłego roku są częścią Xboksowej rodzinki, więc teoretycznie istnieje możliwość, że produkcja ominie konsole Sony. Na razie jednak są to tylko spekulacje i musimy poczekać na więcej konkretów.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments