Wojownicze Żółwie Ninja wracają. Pixel-artowy beat ’em up od twórców Streets of Rage 4

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 11.03.2021, 13:29 Aktualizacja: 11.03.2022, 13:29
Wygląda na to, że marka Wojownicze Żółwie Ninja ciągle jest żywa, a przynajmniej tak twierdzi firma Dotemu, która wczoraj ogłosiła nową grę z sympatycznymi gadami w roli głównej. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge będzie pixel-artowym beat 'em up, który pojawić ma się na komputerach i konsolach. Dotemu w ostatnim czasie zasłynęło jako producent nawiązującego do klasycznych gier automatów Streets of Rage 4.
0 Udostępnień

Cowabunga!

Firma Dotemu, znany współproducent i wydawca, który w ostatnim czasie zasłynął ze stworzenia Streets of Rage 4, przygotował niedawno zapowiedź swojego kolejnego projektu. Będzie nim gra na licencji Wojowniczych Żółwi Ninja, czyli niezwykle popularnej marki, której szczyt zainteresowania przypadał na lata 80. i 90. XX wieku (komiksy i serial animowany). Seria doczekała się również adaptacji w formie gier wideo, które w tamtym okresie można było zagrać na automatach.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge będzie nawiązywał do tamtych produkcji – gra to pixel-artowy beat ’em up z opcją rozgrywki samemu lub z trzema innymi graczami w ramach lokalnego trybu kooperacji na jednym ekranie. Producentem gry została firma Tribute Games, która odpowiada m.in. za stworzenie Mercenary Knights i Flinthook.

Oprócz powyższego zwiastuna gra doczekała się już swojej karty Steam, ale dalej nie wiadomo, kiedy kolejna produkcja z Wojowniczymi Żółwiami Ninja pojawi się w sprzedaży. W informacji przygotowanej przez wydawcę wiadomo jedynie, że tytuł ukaże się (oprócz pecetów) również na konsolach, ale nie zdradzono, na jakich konkretnie sprzętach. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że premiera Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge nastąpi prędzej niż później.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments