Wszystkie odcinki FRIENDS w cztery minuty? Musisz to zobaczyć!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 9.06.2019, 11:00 Aktualizacja: 9.06.2020, 5:49
Czy również należycie do osób, które tyle samo czasu co przy nowych produkcjach spędzają na Netfliksie z Przyjaciółmi? Jeżeli także jesteście entuzjastami tego tytułu, wiele cudownych wspomnień przynieść może wam obejrzenie reklamy prezentującej po jednej sekundzie z każdego odcinka Friends!
sekunda z kazdego odcinka friends
23 Udostępnień

Czy Przyjaciół trzeba w ogóle reklamować?

Przyjaciele to jeden z najpopularniejszych seriali w historii tego medium, co doskonale oddaje kilka liczb związanych z tym serialem. Dwie części finałowego odcinka były w momencie emisji oglądane przez odpowiednio 52,47 oraz 65,9 miliona widzów, co robi wrażenie szczególnie dziś, gdy za sprawą rozwoju technologicznego większość seriali oglądana jest „na życzenie”, w dowolnym momencie. Mimo niegasnącej popularności, tradycyjne stacje telewizyjne wciąż starają się wyzyskać Friends do oporu, zachęcając kolejne pokolenia do zwrócenia swoich oczu ku gangowi z Central Perku. W Polsce próbowało to uczynić ostatnimi czasy Comedy Central.

„Przyjaciele od A do Z” to całkiem kreatywny sposób na ukazanie jak najszerszego obrazu kultowego serialu komediowego, jednak jego wykonanie wzbudziło wśród fanów produkcji mieszane uczucia. Z o wiele cieplejszym przyjęciem spotkała się reklama Friends przygotowana przez hinduski oddział Netflix. Amerykański gigant streamingowy według medialnych doniesień płacić ma nawet 100 milionów dolarów rocznie za możliwość udostępniania Przyjaciół, więc nie powinien dziwić fakt, iż wciąż stara się przyciągnąć do serialu widzów.

Jedna sekunda ze wszystkich odcinków Friends

Reklama Netflix India prezentuje na trwającym nieco ponad cztery minuty filmiku jedną sekundę z każdego z 236 odcinków serialu, który nadawany był przez stację NBC od 1994 do 2004 roku. Jak wiele z tych scen wydaje wam się zbyt dobrze znanych?

Bieżący rok jest najprawdopodobniej ostatnim, w którym oglądać będziemy mogli Przyjaciół za pośrednictwem platformy Netflix. Prawami do serialu dysponuje bowiem koncern Warner Media, który ruszyć ma wkrótce z własnym serwisem streamingowym. Jeżeli nie chcecie, aby jedynym wspomnieniem po produkcji został wystrój mieszkania przygotowany w ramach oferty IKEA dla graczy i fanów seriali, kilka kolejnych miesięcy może być ostatnią okazją do przypomnienia sobie o najlepszych Przyjaciołach, na których każdy z nas może liczyć!

Źródło: YouTube. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments