Wtyczka do Chrome’a pozwoli wam bezkarnie oglądać Netflixa w pracy

Michał Małysa Seriale Publikacja: 9.07.2019, 15:28 Aktualizacja: 9.07.2019, 15:28
Tak mało czasu i tak dużo seriali… Od teraz nudne dni w pracy można wypełnić ulubionymi serialami na Netflixie. Dzięki nowej wtyczce wyglądają jako wideokonferencja.
15 Udostępnień

Czy to wideokonferencja, czy to już Netflix?

Pomysł na przemycenie Netfliksa jest prosty. Oglądana produkcja jest maskowana jako jedno z połączeń w przeprowadzanej wideokonferencji. Żeby skorzystać z takiej opcji, wystarczy pobrać i zainstalować rozszerzenie Netflix Hangouts.

Wtyczka jest dostępna za darmo. A kiedy już ogarniecie instalację, odpalcie Netflixa i cieszcie się ulubionymi serialami. Po odpaleniu wideo kliknijcie po prostu ikonę wtyczki…i jesteście już zamaskowani przed współpracownikami.

Ekran zostanie podzielony na cztery strefy. W trzech z nich wyświetlane będą osoby podczas wideorozmowy (nie chodzi o to, że musimy prowadzić wideokonferencję – to po prostu jacyś nagrania ludzie). Przeglądarka sama wybiera awatara, który mieści się w prawym górnym rogu ekranu. W czwartym okienku, w prawym dolnym rogu wyświetlany będzie oglądany serial. Nakładka jeszcze nie działa płynnie i może przycinać się przy przejściach pomiędzy odcinkami.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments