WWE 2K22. Nowa część serii oficjalnie zapowiedziana

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 12.04.2021, 15:36 Aktualizacja: 12.04.2022, 15:36
WrestleMania 37 już za nami. Przez ostatni weekend fani wrestlingu cieszyli się świętem amerykańskich zapasów. Dla branży gier wideo najważniejszy punkt stanowiła jednak zapowiedź WWE 2K22. Opublikowano teaser promujący premierę najnowszej odsłony serii.
0 Udostępnień

Źródło: YouTube

Rok bez nowej części FIFA czy PES to rok stracony — tak mogliby pomyśleć fani popularnych serii piłkarskich na myśl o niewydaniu w danym roku kolejnych części. Takiego przypadku doświadczyli niedawno sympatycy wrestlingu. W poprzednim roku nie ukazało się  bowiem WWE 2K21 — gra w ogóle nie powstała, co było w pełni świadomą decyzją twórców ze studia 2K Games. Po totalnej porażce, jaką poniosło WWE 2K20, zdecydowano, że do kolejnej części należy się bardziej przyłożyć, na co potrzeba większej ilości czasu (w formie rekompensaty wydano jedynie spin-off serii, czyli WWE 2K Battlegrounds).

Teraz najlepszy wrestling w formie gry wideo powraca. WWE 2K22 trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku i właściwie to jedyna informacja, którą obecnie można się podzielić. Zawartość gry pozostaje tajemnicą, aczkolwiek są już pierwsze zapewnienia, że opracowanie jej na usprawnionym silniku graficznym pozwoli graczom cieszyć się wspaniałą rozgrywką o wysokim poziomie realizmu, a zmagania na ringu nigdy wcześniej nie były tak emocjonujące.

Do czasu premiery WWE 2K22 pozostaje wierzyć, że autorzy serii naprawdę wzięli sobie do serca niepowodzenie poprzednią częścią. Może na podobne rozwiązanie powinni się zdecydować twórcy cyklu FIFA. Od ponad dekady w społeczności graczy pozostaje aktualna opinia, zgodnie z którą każda kolejna część serii od EA Sports nie oferuje niczego nowego i jest niemal kalką poprzedniej. Bezsprzecznie wielu fanów przeżyłoby rok rozłąki, aby następnie cieszyć się nową jakością i doświadczeniem.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments