X-Men w HBO GO już w weekend. 3 filmy obejrzymy od 3 sierpnia!

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 2.08.2019, 13:00 Aktualizacja: 2.08.2020, 15:10
Jeśli zastanawialiście się gdzie obejrzeć filmy X-Men legalnie, z pewnością zainteresuje was weekendowa propozycja HBO GO. 3 sierpnia do bazy pełnometrażowych filmów zostaną dodane produkcje: X-Men Geneza: Wolverine, X-Men: Pierwsza klasa oraz X-Men: Przeszłość, która nadejdzie.
x-men w hbo go wolverine
2 Udostępnień

Już 3 sierpnia X-Men trafią do HBO GO

Już 3 sierpnia do HBO GO trafią trzy filmy z cyklu X-Men. To niesamowita gratka dla fanów komiksu, którzy zainteresowani są losami Wolverine’a i spółki. Wśród ekranizacji komiksów X-Men zmierzających na platformę w ten weekend znajdują się:

  • X-Men Geneza: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine) z 2009 roku
  • X-Men: Pierwsza klasa (X-Men: First Class) z 2011 roku
  • X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (X-Men Days of Future Past) z 2014 roku

O czym są filmy X-Men z HBO GO?

Filmów z serii X-Men powstało już naprawdę dużo, chociaż nie wszystkie można było nazwać sukcesem. Szczególnie kiepsko wypadła w oczach fanów ostatnia produkcja, X-Men: Mroczna Phoenix. Mimo to po dwunastu filmach X-Men jako seria zajmuje siódme miejsce na liście najbardziej dochodowych filmowych serii, zebrawszy na całym świecie ponad 6 miliardów dolarów przychodu.

W filmie X-Men Geneza: Wolverine w HBO GO zobaczymy Hugh Jackmana, który jako rozdarty wewnętrznie mężczyzna będzie musiał zmierzyć się ze swoim okrutnym bratem. W X-Men: Pierwsza klasa zobaczymy z kolei młodego Charlesa Xaviera (James McAvoy) oraz Erika Lehnsherra/Magneto (Michael Fassbender), którzy zaczną gromadzić elitarną drużynę, aby zapobiec wybuchowi III wojny światowej. Podróże w linię czasową komiksu zakończy zaś X-Men: Przeszłość, która nadejdzie – Wolverine zostanie w nim wysłany do 1973 roku, aby zapobiec zagładzie mutantów i ludzi.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments