Yakuza 7 będzie nosiła podtytuł Like a Dragon: Niczym Smok

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 30.08.2019, 13:30 Aktualizacja: 30.08.2020, 13:10
yakuza 7
0 Udostępnień

Yakuza 7 zaskoczy wszystkich

To będzie naprawdę zaskakujący tytuł! Przez niedopilnowanie kilku spraw przez europejski oddział SEGA do sieci wyciekł trailer Yakuza 7. Zwiastun prezentuje naprawdę mocną (i jednocześnie totalnie dziwną) wizję fabularnej części gry. Pełna nazwa produkcji brzmiała będzie Yakuza 7: Niczym Smok – Like a Dragon.

To niejedyna rzecz, która frapuje w przypadku Yakuza 7. Okazuje się, że twórcy postanowili zrobić z tej gry pełnoprawne japońskie RPG z systemem turowym. Nie wiemy jak wyjdzie to w praktyce, ale pewne pojęcie o systemie walki może nam dać jeden ze screenów, które zostały udostępnione na oficjalnej stronie gry.

Bądź Niczym Smok – Like a Dragon. Kiedy premiera?

Premiera Yakuza 7: Like a Dragon zaplanowana jest na  16 stycznia 2020 roku. Data ta jest jednak potwierdzona wyłącznie dla rynku japońskiego. W prezentacji gry na oficjalnej stronie internetowej przewijają się wzmianki o Europie czy Ameryce Północnej, ale nie wiadomo w jakim terminie turowe jRPG się tam ukaże. Jak będzie wyglądało?

yakuza 7 yakuza 7 yakuza 7

Widać więc, że turowy system walki polegał będzie na wydawaniu komend kierowanym przez nas postaciom (możliwe ma być uformowanie całej drużyny jak na rasowe jRPG przystało!). Jak sprawdzi się takie podejście do Yakuza 7 – przekonają się w przyszłym roku posiadacze konsoli PlayStation 4.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments