Zabójca Hitman gotowy na listopadową premierę!

Michał Małysa Gry Publikacja: 28.09.2018, 6:11 Aktualizacja: 28.09.2018, 6:11
Wszyscy fani pozbawionego nawet najmniejszych włosków na głowie Agenta 47 powinni być wniebowzięci. Zabójca Hitman jest już bowiem w pełni gotów na listopadową premierę. Czego dowiedzieliśmy się dotychczas o rozgrywce w grze Hitman 2?
hitman 2
0 Udostępnień

Miejscówek znamy mało, pomysłowości twórców – wystarczająco

Dotychczasowe informacje na temat nowego hitu IO Interactive były nader skąpe. Przede wszystkim poznaliśmy tylko dwie lokacje, w których rozgrywała będzie się akcja Hitmana 2 – amerykańskie Miami oraz południowoamerykańską Kolumbię. Na trailerze, screenach z gry oraz dostępnych gameplayach mogliśmy za to przekonać się, że twórcy nie stracili nic ze swojej pomysłowości. Zabójca Hitman wciąż wydaje się tak samo fajny – nadal będzie sandboksowo, nadal będzie luźno i nadal będzie się działo!

Zabicie celu za pomocą niby-przypadkowego wybuchu gazu? To naprawdę nudne, skoro zrobić można to przebierając się za flaminga. Wyeliminowanie dobrze strzeżonych narkotykowych bossów snajperką? Lepiej zrobić to przy pomocy ciężkiej paczki z kokainą lub… głodnego hipopotama. Drogi do wykonania powierzonego Agentowi 47 zadania wydają się po gameplayach zupełnie nieliniowe i wielu graczy będzie chciało pokonać je z pewnością więcej niż raz.

Zabójca Hitman gotowy na premierę

O całej serii, której głównym bohaterem jest zabójca Hitman, z pewnością pisali będziemy bliżej premiery Hitmana 2. A ta już naprawdę niedługo! Co więcej, nie ma praktycznie żadnych szans, aby coś opóźniło dostarczenie tytułu do rąk graczy. Kod zapowiedzianej na 13 listopada gry został zgodnie z deklaracją twórców dopisany do końca i niemal całkowicie dopracowany.

Oznacza to, że teraz fani serii oraz gracze podekscytowani trailerem mogą wyłącznie śledzić na naszej stronie kolejne przecieki na temat rozgrywki oraz cierpliwie oczekiwać dnia premiery. Czy da się połączyć jedno z drugim? Będzie ciężko, bo hype nakręcimy maksymalny!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments