Zespół R w Pokemon Go. Poddaj się lub do walki stań!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 23.07.2019, 13:00 Aktualizacja: 23.07.2020, 13:59
Te dwie niecnoty to kłopoty! Pojawienie się Jessie i Jamesa z nieodłącznym Meowhem oznacza, że do Pokemon Go zawitał zespół R. Wraz z dziesiątkami sług nieudacznej trójcy Niantic Games wprowadza nową mechanikę oraz odmienny typ pokemonów, co z pewnością odświeży produkcję.
zespol r w pokemon go
0 Udostępnień

Zespół R w końcu w Pokemon Go!

By uchronić świat od dewastacji, by zjednoczyć wszystkie ludy naszej nacji, by miłości i prawdzie nie przyznać racji, by gwiazd dosięgnąć… Zespół R pojawił się w końcu w Pokemon Go! Po wielu tygodniach zapowiedzi ikoniczna para i towarzyszący im Meowh w końcu pojawili się w popularnej grze AR. Ich nieobecność była dotąd olbrzymim brakiem gry, a teraz natknąć możemy się na ich sługusów w każdym miejscu!

Jak walczyć z Zespołem R w Pokemon Go?

Na oddziały Zespołu R w Pokemon Go natkniemy się w przyciemnionych i lekko drżących Pokestopach. Po zaczepieniu ich przeniesieni zostajemy do ekranu walki i stajemy naprzeciw trzem Pokemonom. Jeśli wygramy, do naszej kolekcji trafia nie tylko kilka pokeballi, ale dostajemy również szansę schwytania Shadow Pokemona. To specjalny typ pokemonów, które zostały zmuszone do robienia złych rzeczy przez okrutnych ludzi.

Nowe pokemony istnieją w dwóch wersjach: Shadow oraz Purified. Po oczyszczeniu tej pierwszej odmiany za pomocą 2000 gwiezdnego pyłu i dwóch cukierków otrzymamy wersję Purified ze zwiększonymi statystykami oraz nowym atakiem. Karczowanie świata z kolejnych członków Zespołu R przynieść może specjalny odznaczenia.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments