Pięć najbardziej kontrowersyjnych modów do The Sims 4

Michał Małysa Publicystyka Publikacja: 27.07.2019, 12:40 Aktualizacja: 30.01.2021, 12:35
W The Sims 4 dzięki modyfikacjom można podjąć “nikczemną pracę” albo zjeść człowieka. Chore? Oczywiście. Sprawdźcie najbardziej kontrowersyjne mody The Sims 4.
The Sims 4 wyspiarskie zycie
14 Udostępnień

Mod na prostytucję: Hoe it up

Ta modyfikacja sprawia, że nasz Sim może pracować w najstarszym zawodzie świata. Podczas wykonywania “wicked work” możemy wybrać, czy chcemy mieć męskich czy też żeńskich klientów. W tej modyfikacji dochodzi tzw. umiejętność prostytucji, która zawiera pięć poziomów. Im wyższy poziom, tym więcej może robić i zarobić nasz Sim.

Istnieje także powiązany z tym tematycznie mod na karierę gwiazdy porno. Dzięki tej modyfikacji jedną ze ścieżek kariery twojego Sima może stać się aktorstwo w (byłej już) dziedzinie Sashy Grey. Wystarczy wybrać taką opcję pracy z opcji “wicked work”.

Mod na aborcję

Dla wielu osób bardzo kontrowersyjna sprawa. Jeśli postanowimy powiększyć rodzinę w The Sims 4, ale potem jednak się rozmyślimy, możemy zainstalować modyfikację, dzięki której nasz Sim pojedzie do kliniki aborcyjnej. Niewiele widać w tym modzie – nasz Sim po prostu znika, a kiedy wraca, już nie ma ciążowego brzuszka.

Mod na ekstremalną przemoc

Dostajemy w nim całą gamę zabójczych interakcji. The Sims 4 uważane są za lekką i przyjemną grę, ale jak chcecie, to możecie dodać do niej trochę krwi, zabójstw i teksańskiej masakry piłą mechaniczną. Zobaczycie wtedy reakcje innych Simów na to, jak zabijacie kogoś nożem albo jak rozpoczynacie strzelaninę podczas imprezy.

Chore, chociaż przemoc i agresja w grach nie muszą przecież przenosić się na życie codzienne.

Modyfikacja na jedzenie innych Simów

Mod na kanibalizm sprawia, że możemy zabić innego Sima, zapłakać na jego losem, a następnie go zjeść. Musimy przyznać, że widok osoby zachwycającej się zapachem pociętej stopy na talerzu jest naprawdę creepy.

Mod na jedzenie… niemowlaka

Cóż, tu chyba nie trzeba dużo wyjaśniać. Po zainstalowaniu tej modyfikacji możemy sprawić, że Sim zje swoje nowo narodzone dziecko. Może je przyrządzić na grillu albo w mikrofalówce. Osobiście uważamy, że to jeden z najbardziej poronionych pomysłów i naprawdę nie wiemy, kto chciałby robić coś takiego. Nawet w grze.

Oczywiście wybraliśmy tylko pięć modyfikacji, ale dziwnych aktualizacji jest znacznie więcej. Niestety, wszystkie te mody zainstalować możemy wyłącznie na PC, więc posiadacze konsoli PlayStation 4 chcący ściągnąć tę grę z oferty PS Plus na luty 2020 obejdą się smakiem.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments