PS Plus na luty 2020 lepszy niż można było przypuszczać. To aż pięć gier!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 29.01.2020, 10:46 Aktualizacja: 29.01.2020, 10:46
Po trylogii Nathana Drake'a z abonamentowej oferty Sony w zeszłym miesiącu, od wtorku 4 lutego PS Plus zaoferuje nam kolejną doskonałą trylogię oraz dwa dodatkowe hity. Rozpiska tytułów na luty 2020 prezentuje się naprawdę imponująco i może świadczyć o tym, że w roku wydania PS 5 japońska firma chce mocno rozpieścić subskrybentów czołowej usługi PlayStation.
bioshock the collection w ofercie ps plus na luty 2020
29 Udostępnień

Gracze pobiorą za darmo kolekcję Bioshock, The Sims 4 i Firewall Zero Hour

Według oficjalnej zapowiedzi PS Plus na luty 2020, w składzie darmowych gier do pobrania w tym miesiącu znajdzie się łącznie aż pięć tytułów!

Gry z oferty PS Plus na luty 2020 dostępne będą do darmowego pobrania dla wszystkich abonentów usługi subskrypcyjnej Sony od 4 lutego do 2 marca włącznie. Kiedy Bioshock, The Sims 4 i Firewall Zero Hour pojawią się w PS Store za darmo, zniknie możliwość ściągnięcia trylogii Nathana Drake’a oraz Goat Simulator ze styczniowej rozpiski. To kolejny miesiąc, gdy za opłacanie abonamentu PlayStation Plus dostajemy naprawdę niezłe tytuły!

Hiszpańskie Sony zażartowało z graczy oczekujących na PS Plus w lutym 2020

Po bardzo ciekawej ofercie PS Plus na styczeń 2020, w której wyjątkowo dostaliśmy dostęp do aż czterech świetnych gier, z niecierpliwością oczekiwaliśmy na ujawnienie rozpiski darmowych tytułów z abonamentowego programu Sony. Jeszcze kilkanaście godzin przed oficjalnym podaniem tytułów wydawało się, że znamy co najmniej jeden tytuł. Po przecieku z PlayStation Espana wydawało się, że będzie to Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, ale grafika opublikowana na kanale YouTube okazała się tylko żartem.

crash w ofercie ps plus na luty 2020

Co dokładnie napisali przedstawiciele PlayStation Espana? – Jutro o 17:30 ogłosimy rozpiskę gier PS Plus na luty. Zgadniecie jakie? Podpowiedź: jedna z nich jest dobrze znaną sagą – zapowiedzieli. Grafika wskazywała na remastery klasycznych platformóweksięgających pamięcią do pierwszej konsoli w historii PlayStation, czyli Crash Bandicoot (1996), Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997), Crash Bandicoot 3: Warped (1998).

 

Grafika: Activision Blizzard, YouTube.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o