PS Plus na styczeń 2020 to aż cztery gry!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 2.01.2020, 14:00 Aktualizacja: 20.07.2021, 12:50
Chociaż subskrybenci PS Plus liczyć mogą zazwyczaj na dwie darmowe gry każdego miesiąca, w styczniu 2020 roku dostaną dostęp do aż czterech tytułów. Trzy z nich składają się na Kolekcję Nathana Drake'a z serii Uncharted, a ciekawą propozycją jest także niecodzienny Goat Simulator. W nowy rok Sony wchodzi z przytupem!
ps plus styczen 2020
11 Udostępnień

Ofertę PS Plus na styczeń 2020 poznaliśmy kilka dni później

Wyjątkowo późno dostaniemy w tym miesiącu darmowe gry z oferty PlayStation Plus. Dostęp do nich będziemy mieć dopiero od 7 stycznia, ale czekać naprawdę warto. Na wysokim poziomie jest nie tylko poziom samych produkcji, ale również ich liczba, dwa razy większa od standardowej.

Chociaż Goat Simulator brzmieć może jak żart (produkcja ta dostała się do naszego rankingu najdziwniejszych symulatorów), trylogia Uncharted odświeżona na potrzeby PS4 zapewni długie godziny doskonałej zabawy. Jeszcze na konsolach poprzedniej generacji wszystkie trzy gry z Nathanem Drake’iem w roli głównej sprzedały się w liczbie 21 000 000 egzemplarzy, więc ich jakość poświadczona może być przez olbrzymie rzesze graczy.

Za obie (a właściwie to wszystkie cztery) gry zapłacilibyśmy w PS Store 117 zł. Warto przypomnieć, że produkcje dostępne w ofercie PS Plus w całym 2019 roku warte były 894 dolary.

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a

Dołącz do Nathana Drake’a, który poszukuje nieopisanych bogactw w tej zapierającej dech w piersiach trylogii przygód: Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves i Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Wyrusz na serię wypraw po całym świecie, poszukując El Dorado dzięki notatkom Sir Francisa Drake’a, wędrując śladami Marco Polo przez Himalaje i odkrywając Atlantydę Piasków.

 

W oczekiwaniu na trafienie gier do oferty naprawdę warto dołączyć do niemal sześciu milionów ludzi, którzy obejrzeli fanowski film Uncharted. Nie jest to wprawdzie fabularny film, na który czekamy od kilku lat, ale Nathan Fillon nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu, a w roli głównego bohatera opowieści o Drake’u sprawdza się doskonale.

Goat Simulator

Wciel się w złośliwą kozę i siej chaos w pokręconej grze akcji studia Coffee Stain, w której zdobywasz punkty za niszczenie różnych rzeczy. Wykonywanie trików podczas niszczenia rzeczy daje Ci jeszcze więcej punktów, postaraj się więc o odrobinę kreatywności w niszczycielskim szale.

Baw się w pojedynkę albo przeżywaj szalone przygody w towarzystwie trojga znajomych, skacząc, kręcąc się, miażdżąc i liżąc wszystko, co stanie na Twojej drodze w tym otwartym, podmiejskim świecie.

Wszystkie te cztery gry dostępne będą do 4 lutego, gdy rozpocznie się obowiązywanie oferty PS Plus na luty 2020. W niej gier będzie jeszcze więcej: oprócz The Sims 4 oraz Firewall Zero Hour znajdzie się tam bowiem trylogia zremasterowanych Bioshocków!

Na czym polega PS Plus?

Czym jest PlayStation Plus? To oferta niezwykle interesująca dla fanów produktów Sony. Daje szereg możliwości, wśród których za najważniejsze należy uznać dostęp do wieloosobowego trybu online na PlayStation 4, przywilej comiesięcznego pobierania darmowych gier (zazwyczaj po dwie na miesiąc), otrzymywanie rabatów umożliwiających skorzystanie z wyjątkowych ofert na gry i dodatki w PlayStation Store, a także 100 GB pamięci w chmurze na zapisy gier na PS 4.

Powyższe korzyści czerpane przez użytkowników dowodzą, że PS Plus wykracza poza oferowanie samych gier. To potężna pula benefitów, po którą można sięgnąć przy wybraniu jednego z trzech pułapów cenowych: 1 miesiąc za 37 zł, 3 miesiące za 100 zł i 12 miesięcy za 240 zł. Oferta PS Plus zdążyła już wyrobić sobie markę i cieszyć się naprawdę dobrą reputacją. Sprawiają to między innymi tytuły, które ukazały się w bieżącym roku kalendarzowym. Przypomnijmy sobie poszczególne gry:

PS Plus na styczeń 2020:

 • Goat Simulator
 • Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a (trylogia)

PS Plus na luty 2020:

 • BioShock: The Collection (trylogia)
 • Firewall Zero Hour
 • The Sims 4

PS Plus na marzec 2020:

 • Shadow of the Colossus
 • Sonic Forces

PS Plus na kwiecień 2020:

 • DiRT Rally 2.0
 • Uncharted 4

PS Plus na maj 2020:

 • Farming Simulator 19
 • Cities Skylines

PS Plus na czerwiec 2020:

 • Call of Duty: WWII
 • Star Wars: Battlefront 2

PS Plus na lipiec 2020:

 • NBA 2K20
 • Erica
 • Rise of the Tomb Raider

PS Plus na sierpień 2020:

 • ???
 • ???
Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments