PS Plus na styczeń 2020 to aż cztery gry!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 2.01.2020, 14:00 Aktualizacja: 3.01.2020, 10:11
Chociaż subskrybenci PS Plus liczyć mogą zazwyczaj na dwie darmowe gry każdego miesiąca, w styczniu 2020 roku dostaną dostęp do aż czterech tytułów. Trzy z nich składają się na Kolekcję Nathana Drake'a z serii Uncharted, a ciekawą propozycją jest także niecodzienny Goat Simulator. W nowy rok Sony wchodzi z przytupem!
ps plus styczen 2020
11 Udostępnień

Ofertę PS Plus na styczeń 2020 poznaliśmy kilka dni później

Wyjątkowo późno dostaniemy w tym miesiącu darmowe gry z oferty PS Plus. Dostęp do nich będziemy mieć dopiero od 7 stycznia, ale czekać naprawdę warto. Na wysokim poziomie jest nie tylko poziom samych produkcji, ale również ich liczba, dwa razy większa od standardowej.

Chociaż Goat Simulator brzmieć może jak żart (produkcja ta dostała się do naszego rankingu najdziwniejszych symulatorów), trylogia Uncharted odświeżona na potrzeby PS4 zapewni długie godziny doskonałej zabawy. Jeszcze na konsolach poprzedniej generacji wszystkie trzy gry z Nathanem Drake’iem w roli głównej sprzedały się w liczbie 21 000 000 egzemplarzy, więc ich jakość poświadczona może być przez olbrzymie rzesze graczy.

Za obie (a właściwie to wszystkie cztery) gry zapłacilibyśmy w PS Store 117 zł. Warto przypomnieć, że produkcje dostępne w ofercie PS Plus w całym 2019 roku warte były 894 dolary.

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a

Dołącz do Nathana Drake’a, który poszukuje nieopisanych bogactw w tej zapierającej dech w piersiach trylogii przygód: Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves i Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Wyrusz na serię wypraw po całym świecie, poszukując El Dorado dzięki notatkom Sir Francisa Drake’a, wędrując śladami Marco Polo przez Himalaje i odkrywając Atlantydę Piasków.

 

W oczekiwaniu na trafienie gier do oferty naprawdę warto dołączyć do niemal sześciu milionów ludzi, którzy obejrzeli fanowski film Uncharted. Nie jest to wprawdzie fabularny film, na który czekamy od kilku lat, ale Nathan Fillon nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu, a w roli głównego bohatera opowieści o Drake’u sprawdza się doskonale.

Goat Simulator

Wciel się w złośliwą kozę i siej chaos w pokręconej grze akcji studia Coffee Stain, w której zdobywasz punkty za niszczenie różnych rzeczy. Wykonywanie trików podczas niszczenia rzeczy daje Ci jeszcze więcej punktów, postaraj się więc o odrobinę kreatywności w niszczycielskim szale.

Baw się w pojedynkę albo przeżywaj szalone przygody w towarzystwie trojga znajomych, skacząc, kręcąc się, miażdżąc i liżąc wszystko, co stanie na Twojej drodze w tym otwartym, podmiejskim świecie.

Źródło: Sony. Grafika: Sony.

Zobacz także:
Prace nad nowym God of War już trwają?
Aktualności o grach, 17 Sty 2020
Premiera Cyberpunk 2077 przesunięta na wrzesień!
Aktualności o grach, 17 Sty 2020
Seria Ikon Fortnite rozpocznie się od skinu Ninjy
Aktualności o grach, 16 Sty 2020

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o