PS Plus na marzec 2020. Gry gotowe do ściągnięcia!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 3.03.2020, 12:03 Aktualizacja: 3.03.2020, 12:03
W 2020 roku Sony mocno wzięło się za dopieszczanie graczy, którzy regularnie opłacają abonament PlayStation Plus. Przez styczeń i luty mieliśmy już dostęp do dwóch fantastycznych trylogii oraz kilku innych niezłych tytułów. Marcowe gry dostępne w PS Plusie także przedstawiają się całkiem nieźle!
zapowiadamy ps plus na lipiec 2020
18 Udostępnień

Możemy już ściągać darmowe gry PS Plus z marca!

W końcu możemy dodawać do biblioteki oraz ściągać gry PlayStation Plus na marzec 2020. Mimo iż oferta na ten miesiąc nie prezentuje się tak bogato jak styczniowe i lutowe hity (były to zremasterowane z myślą o PS4 trylogie Uncharted oraz BioSchock), w marcowych pozycjach i tak znajdziemy sporo zabawy. Niespełna dwuletni Shadow of the Colossus był jedną z najlepszych gier 2018 roku – z wynikiem 91/100 w agregatorze recenzji Metacritic zajmuje czwartą pozycję na liście topowych produkcji 2018. Platformówka Sonic Forces nie jest oczywiście hitem na miarę remake’u klasyka z PlayStation 2, ale sprawić może mnóstwo radości szczególnie młodszym graczom PlayStation.

Obie darmowe gry z oferty PS Plus na marzec 2020 pobrać można od 3 marca 2020. Aby to zrobić, należy posiadać aktywną subskrypcję programu abonamentowego Sony. Jeśli spełniamy ten warunek, musimy dodać odpowiednią grę z PS Store do naszej biblioteki. Następnie możemy pobierać ją tak długo, jak znajduje się w bibliotece. Jeżeli zostanie stamtąd usunięta, a oferta PS Plus na marzec 2020 nie będzie już aktywna, pobranie Sonic Forces oraz Shadow of the Colossus za darmo będzie już niemożliwe.

Jakie gry mieliśmy do ściągnięcia przed miesiącem?

Jak dotychczas abonenci usługi PlayStation Plus nie mieli w tym roku powodów do narzekań, przynajmniej jeżeli chodzi o kolejne darmowe gry, które wpadają co miesiąc na ich konto. W roku premiery konsoli kolejnej generacji Sony wyraźnie chce podbudować dobrą prasę wokół swojej subskrypcji. I trzeba przyznać, że naprawdę nieźle im to wychodzi, za co odpowiadają przede wszystkim dwie trylogie oddane do dyspozycji graczom: trzy części niesamowitego Uncharted z oferty PS Plus na styczeń oraz kolekcja serii BioShock z lutego.

Gry z oferty PS Plus na luty 2020 dodać do biblioteki oraz ściągnąć mogliśmy do poniedziałku 2 marca. Dzień później zastąpione zostały przez gry z listy na marzec. Przypomnijmy, że w drugim miesiącu tego roku mogliśmy grać w:

  • BioShock (zremasterowany)
  • BioShock 2 (zremasterowany)
  • BioShock Infinite (zremasterowany)
  • The Sims 4,
  • Firewall Zero Hour.

Już nie możemy doczekać się listy gier PS Plus na kwiecień 2020. Miejmy nadzieję, że Sony wróci do formy z początku roku!

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o