8 sezon Gry o Tron i inne seriale HBO!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 7.01.2019, 12:06 Aktualizacja: 7.01.2019, 12:06
Oczekiwanie na 8 sezon Gry o Tron jest prawdziwą udręką, zważywszy na niemal całkowite embargo informacyjne, jakim obłożona została produkcja HBO. Dopiero dziś, wraz z zapowiedzią produkcji przewidzianych na 2019 rok, trafiły do sieci pierwsze ujęcia z kręconego niemal rok serialu.
8 sezon gry o tron
5 Udostępnień

HBO szykuje kilka niezłych premier

It’s going to be a very good year – zapowiada HBO i trudno nie podzielać tej marketingowej ekscytacji. Mediowy gigant szykuje na ten rok wiele świetnych premier, na czele z 8 sezonem Gry o Tron. Finał sagi opartej na monumentalnych powieściach George’a R.R. Martina jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w historii seriali. Normalnie przedłużalibyśmy ten moment w nieskończoność, ale w tym przypadku wiązałoby się to ze zbyt dużą dawką sadyzmu.

Oto pierwsze ujęcia 8 sezonu Gry o Tron:

Ekscytacja mogła przeszkodzić wam w dostrzeżeniu czegoś więcej niż scen z tak wyczekiwanego 8 sezonu Gry o Tron, więc z kronikarskiego obowiązku donosimy, że trailer prezentuje również inne głośne premiery. Zajawiany już przez nas trzeci sezon True Detective, a także kontynuacje i premiery WatchmanEuphoriaBig Little LiesVeepBarrySuccessionChernobylCatherine the Great oraz Divorce.

To imponująca lista, o najważniejszych newsach związanych z tymi produkcjami informować będziemy na bieżąco, ale przejdźmy do kwestii ważniejszych…

8 sezon Gry o Tron to pilnie strzeżona tajemnica

Tak naprawdę nie wiemy, co wydarzyć się może w 8 sezonie Gry o Tron. Jego premiera zapowiedziana jest na kwiecień 2019 roku. Choć finał epickiej sagi kręcono niemal rok, informacje przedostające się do mediów określić możemy jako szczątkowe.

Po siedmiu dotychczasowych sezonach nie mamy prawa wątpić, że obietnice HBO co do niespotykanego w historii seriali rozmachu zostaną spełnione w stu procentach. Jednym z niewielu pewników jest trwająca cały odcinek bitwa, która zachwyci monumentalnością ujęć batalistycznych oraz sprawnym przeskakiwaniem pomiędzy poszczególnymi postaciami.

8 sezon gry o tron

Kto zdobędzie upragniony tron? Jak potoczą się losy Daenerys i Jona Snowa? Gdzie podziewa się Czerwona Kapłanka i jak zareaguje na wydarzenia z siódmego sezonu Tyrion? Pytania można mnożyć i mnożyć, ale jedno jest pewne – 8 sezon Gry o Tron musi na nie wszystkie odpowiedzieć. Wszystkiego dowiemy się już za trzy miesiące!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments