Activision Blizzard. Rok 2021 bez Diablo IV i Overwatcha 2, za to z remasterem

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 5.02.2021, 14:35 Aktualizacja: 5.02.2022, 14:36
Amerykańska korporacja odpowiedzialna za Call of Duty czy World of Warcraft podsumowuje zakończony niedawno rok kalendarzowy i prezentuje kolejne wyniki finansowe poszczególnych działów spółki. Podczas konferencji prasowej Activision Blizzard poinformowało również o planach na najbliższe miesiące.
0 Udostępnień

Ciekawe, czy cierpliwość fanów zostanie nagrodzona

Podczas zakończonego kilka godzin temu omówienia raportu podsumowującego miniony rok kalendarzowy Activision Blizzard poinformowało również o zapowiedziach na 2021 rok. Fanów Diablo i Overwatcha z pewnością zasmuci fakt, że kontynuacje obu tych gier, które zapowiedziano na BlizzConie w 2019 roku, nie pojawią się w bieżącym roku.

Ciekawe w tym wszystkim jest to, że kilka tygodni temu pojawiły się plotki sugerujące premierę Overwatcha 2 już w marcu 2021 roku, jednak zdaje się, że te informacje są już nieaktualne. Brak Diablo IV natomiast nie powinien nikogo dziwić – już podczas zapowiedzi podkreślano, że produkcja gry znajduje się na bardzo wczesnym etapie, a wiele elementów prezentowanych na materiałach z rozgrywki może ulec zmianie.

Nowy rok, nowy remaster

Po udanej premierze Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 czy innych odświeżonych lub całkowicie odnowionych wersji kilku klasycznych gier, Activision Blizzard polubiło ten format. Stąd podczas omawianej konferencji prasowej pojawiła się zapowiedź kolejnego remastera, ale nie sprecyzowano, o jaką dokładnie produkcję chodzi. Wiele wskazuje na to, że będzie to remaster Diablo II, co potwierdzać ma informacja o wchłonięciu Vicarious Visions przez amerykańską spółkę – o szczegółach pisaliśmy w osobnym newsie.

Na razie są to jednak jedynie spekulacje, dlatego warto poczekać na oficjalne ogłoszenia. A te mogą pojawić się już wkrótce – za dokładnie dwa tygodnie startuje BlizzConline.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments