BlizzCon 2021. Activision Blizzard ujawnia datę i szczegóły wydarzenia

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 3.02.2021, 14:46 Aktualizacja: 3.02.2022, 14:46
Ze względu na pandemię koronawirusa wiele firm musiało odwołać swoje targi i konwenty. Nie inaczej było z Activision Blizzard, którego zeszłoroczny BlizzCon został odwołany, jednak już wtedy twórcy World of Warcraft zapewniali, że wydarzenie powróci w formie online. Po kilku miesiącach milczenie w końcu dowiedzieliśmy się, kiedy odbędzie się BlizzConilne.
0 Udostępnień

Garść nowości dla fanów World of Warcraft czy Overwatcha

Wybuch pandemii koronawirusa zmusił organizatorów wydarzeń masowych do zmiany swoich planów i nie inaczej było z Activision Blizzard, którego zeszłoroczny BlizzCon został odwołany. Firma zapowiedziała jednak, że nie zamierza składać broni i tak jak większość branży, przeniosła się do Internetu. Zapowiedziany w listopadzie zeszłego roku BlizzConilne ma zapewnić fanom World of Warcraft i innych gier dewelopera podobne wrażenie i to bez wychodzenia z domu.

Wczoraj, 2 lutego, na stronie firmy pojawiła się wstępna rozpiska wydarzenia oraz termin, w jakim się ono odbędzie. Całość będzie można obejrzeć w sieci w dniach 19-20 lutego, a wszystkie transmisje przeprowadzone zostaną w języku angielskim. Dla wygody przygotowano napisy w językach: arabskim, portugalskim, chińskim (uproszczonym i tradycyjnym), francuskim, hiszpańskim (wersja europejska i latynoamerykańska), japońskim, koreańskim, niemieckim i rosyjskim.

Czego można spodziewać się na BlizzConilne?

Pierwszego dnia transmisja rozpocznie się o godzinie 23:00 czasu polskiego, w trakcie której zostaną zaprezentowane nowości dotyczące już wydanych gier. Nie podano dokładnie, o jakie produkcje chodzi, ale można zakładać, że zobaczymy coś związanego z World of Warcraft, Overwatchem, Hearthstonem czy Diablo III. Po sekcji otwierającej wydarzenie, nastąpi jego podział na sześć oddzielnych, jednocześnie prowadzonych segmentów, a każdy z nich potrwa około trzy godziny. Widzowie będą mogli swobodnie się między nimi przełączać, by nic ważnego nie uszło ich uwadze.

Drugiego dnia transmisja rozpocznie się nieco wcześniej, bo o godzinie 21:00, i niemal w całości zostanie poświęcona społeczności firmy. Wtedy właśnie odbędzie się rozstrzygnięcie różnego rodzaju konkursów, a dla widzów zostanie przygotowanych szereg atrakcji. Co ważne, tu również przygotowano kilka segmentów, między którymi będzie można swobodnie się przemieszczać.

Przypominamy, że udział w BlizzConilne jest w pełni darmowy, a osoby, które wolą obejrzeć transmisję w innym terminie, będą mogły skorzystać z archiwum na Twitchu czy YouTubie. Bardziej szczegółowa rozpiska dotycząca poszczególnych segmentów ma pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments