Among Us, hit ubiegłego roku, z kolejną mapą. Zwiastun prezentuje nowe mechanizmy

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 23.03.2021, 15:18 Aktualizacja: 23.03.2022, 15:18
Zgodnie z zapowiedziami z grudnia ubiegłego roku Among Us wkrótce otrzyma kolejną mapę, a wraz z nią w grze pojawią się nowe mechanizmy rozgrywki czy elementy kosmetyczne. Wszystko to będzie częścią darmowej aktualizacji, która pojawi się równocześnie na wszystkich platformach.
0 Udostępnień

Nowości pojawią się już wkrótce

Nie jest tajemnicą, że największy skok popularność Among Us ma już za sobą, niemniej stale każdego dnia ogrywane jest przez tysiące graczy zarówno na komputerach osobistych, jak i urządzeniach mobilnych. Kilkuosobowy zespół wchodzący w skład studia Innersloth w pocie czoła pracuje nad kolejnymi aktualizacjami, a najnowsza, która wprowadzi nową mapę, pojawi się już 31 marca na wszystkich platformach jednocześnie.

Oprócz Statku znanego z serii kultowych przygodówek Henry Stickmin, który będzie największą z dotychczas opublikowanych map pełną ukrytych przejść i nowy zadań, w Among Us pojawią się nowe mechanizmy, umożliwiające w jeszcze bardziej wymyślny sposób pozbywać się innych członków zabawy. Do tego do gry dodane zostaną kolejne przedmioty kosmetyczne, a twórcy nieustannie pracują nad konsolowymi portami (tytuł dostępny jest na Switchu, a do końca 2021 roku ma pojawić się na Xboksach). To jeden z powodów, dlaczego nowe aktualizacje do Among Us są tak rzadkie, o czym ponownie przypomniano w obszernym wpisie, jaki ukazał się na stronie gry.

Warto przypomnieć, że Among Us zostało wyróżnione zarówno na The Game Awards (Najlepsza gra mobilna i Najlepsza gra wieloosobowa), jak i Golden Joystick Awards (Największy przełom). Aktualizacja będzie darmowa i pojawi się jednocześnie na wszystkich platformach, na jakich została wydana gra.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments