Apex Legends: ruszył halloweenowy event Walcz lub płacz!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 16.10.2019, 15:00 Aktualizacja: 16.10.2020, 15:07
Studio Respawn Entertainment uruchomiło już event Apex Legends na Halloween. Fight or Fright, czyli Płacz lub walcz, to przede wszystkim nowy tryb gry pozwalający na rozgrywkę solo. W Shadowfall (Nadejściu cienia) po śmierci trafiamy na mapę jeszcze raz, aby jako cień ścigać pozostałych przy życiu graczy.
apex legends event halloween
3 Udostępnień

Apex Legends na Halloween odpali tryb solo Shadowfall

Od 15 października do 5 listopada potrwa tegoroczny halloweenowy event w Apex Legends – Fight or Fright lub polskie Walcz lub płacz. Zapewni on nie tylko darmowe łupy i dodatki kosmetyczne związane z amerykańską wersją Święta Zmarłych, ale również dostęp do nowego trybu gry – Shadowfall, czyli Nadejście cienia.

W nowym trybie Nadejście cienia po raz kolejny dostaniemy wyczekiwaną przez graczy strzelanki możliwość zagrania w Apex Legends solo. Po pojawieniu się w mrocznej lokacji Królewski Kanion (Kings Canyon) naszym zadaniem będzie polowanie na bronie, zbroję oraz oczywiście innych graczy. W przypadku śmierci zrzucani jesteśmy tam ponownie, tyle że tym razem trafiamy do Drużyny cienia (Shadow Squad), grupy cienistych postaci ze zwiększoną szybkością oraz ulepszoną możliwością walki wręcz. Warunki zwycięstwa? Albo przetrwanie bez śmierci do przybycia statku i ucieczka, albo dołączenie do drużyny cieni i zabicie wszystkich pozostałych ocalałych.

Jakie nagrody w evencie Fight or Fright?

Za udział w halloweenowym evencie Apex Legends dostaniemy oczywiście nagrody. Wśród możliwych do zdobycia rzeczy znajdą się:

  • muzyczka Fight or Fright za pierwsze zalogowanie w trakcie eventu,
  • trzy poziomy odznak, które dostanie się za zabicie 1 Cienia, 50 Cieni oraz 25 ucieczek na statku,
  • skórka na broń Ghostly Graveyard za zabicie 25 pająków lub zombie z lootem w trybie Nadejście cienia,
  • legendarna skórka Wildfire za zabicie 50 Legend w trybie Nadejście cienia,
  • skórka na broń Nocturnal Elegance za zwycięstwo zarówno jako Legenda, jak i Cień,
  • skórka na broń Haymaker za ukończenie dwudziestu wyzwań dziennych.

Co więcej, od godziny 19:00 25 października do 19:00 28 października gracze otrzymają podwójne PD za trafienie do najlepszej 5 i wygrane przez cały weekend. Entuzjaści popularnej strzelanki battle royale szykować powinni się więc na naprawdę intensywny weekend przed Halloween!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments