Apex Legends pozwoli zagrać solo do 27 sierpnia

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 7.08.2019, 16:00 Aktualizacja: 7.08.2020, 16:57
Jeżeli nie macie stałej ekipy i irytowali was w produkcji Respawn Entertainment gracze dorzucani do waszej drużyny, najnowsza funkcjonalność będzie dla was świetną opcją. W czasie trwania eventu Iron Crown Collection zagramy w Apex Legends solo. Testy potrwają od 13 do 27 sierpnia.
apex legends solo
2 Udostępnień

Apex Legends wypróbujemy także solo

Jeżeli od wypróbowania Apex Legends odrzuca was konieczność gry w trzyosobowych zespołach, co powoduje niekiedy nieprzyjemne sytuacje i zgrzyty, ucieszy was informacja o nowym evencie. Twórcy zapowiedzieli go właśnie na Twitterze. The Iron Crown Collection pozwoli na grę solo w Apex Legends przez określony czas.

Event Iron Crown Collection potrwa od 13 do 27 sierpnia. Najprawdopodobniej jest polem testowym gry solo w Apex Legends i od popularności wydarzenia zależeć będą dalsze prace nad takim trybem. Fani już apelują do twórców o zaimplementowanie go na stałe, więc jest taka szansa.

Co jeszcze Iron Crown Collection zaoferuje Apex Legends?

Niestety, na dzień dzisiejszy nie wiemy o evencie Iron Crown Collection dużo więcej niż mówi nam podlinkowany powyżej film. Wątpliwe, aby skończyło się na samych nowych skórkach dla postaci. Te już pokazane prezentują się jednak naprawdę świetnie. Wygląda na to, że Mirage, Bloodhound, Lifeline i Bangalore będą mieli w czym chodzić!

Nawet jeżeli event Iron Crown Collection nie wyglądałby tak okazale, jak liczą na to gracze, i tak 2 sezon Apex Legends okazał się pod względem nowości naprawdę bogaty. Gra Respwan Entertainment wkracza również z przytupem na scenę esportu: Electronic Arts ogłosiło niedawno turniej Apex Legends w Krakowie, w którym pula nagród wynosi 500 000 dolarów. Jest o co grać i mieć powód, żeby interesować się Apeksami!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments