Apex Legends na Switcha. Battle royale już dostępny na konsoli Nintendo

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 10.03.2021, 12:16 Aktualizacja: 10.03.2022, 12:16
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra battle royale od twórców Titanfalla zadebiutowała wczoraj, 9 marca, na Switchu. Zainteresowani mogą pobierać już Apex Legends z eShopu, a jako że od jakiegoś czasu trwa 8. sezon wsparcia produkcji, nowi użytkownicy mogą liczyć na startowy zestaw bonusów, w tym legendarną skórkę do Pathfindera.
0 Udostępnień

Gra czeka na pobranie

Mimo udanej premiery na Steamie oraz konsolach obecnej generacji, Apex Legends w wersji na Switcha miał utrudniony debiut. Battle royale na konsoli Nintendo powinien był pojawić się w zeszłym roku, jednak ze względu na chęć dopracowania portu Electronic Arts (wydawca) zdecydował się na wydłużenie okresu produkcji. Wygląda na to, że całość skończyła się szczęśliwe, a od wczoraj, 9 marca, zainteresowani mogą pobierać Apex Legends z eShopu.

Tak jak w przypadku innych tytułów free-to-play wydanych na tej platformie, do gry nie jest wymagane posiadanie subskrypcji Nintendo Switch Online. Zgodnie z polityką Respawn Entertainment Apex Legends oferuje pełny cross-play, niezależnie od sprzętu czy platformy dystrybucji cyfrowej, na jakiej uruchamiana jest gra.

Garść bonusów na start

Warto przypomnieć, że deweloperzy zdecydowali się na danie bonusów na start Apex Legends na Switchu. Oprócz legendarnej skórki dla Pathfindera, którą można odebrać tylko przez określony czas (nie podano jaki), przez pierwsze dwa tygodnie od premiery gracze na konsoli Nintendo zdobywać będą dwa razy więcej punktów doświadczenia. Do tego “gracze na Switchu otrzymają 30 darmowych poziomów przepustki bojowej sezonu 8.”, co by nie być stratnym ze względu na start Apeksa na tej platformie w trakcie trwania kolejnego okres wsparcia gry.

Za przygotowanie portu odpowiada Panic Button, studio znane z przenoszenia gier na konsole – na swoim koncie ma ono Doom Eternal, Wolfensteina czy Subnauticę.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments