Thor i Idun w Assassin’s Creed Ragnarok?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 8.04.2019, 11:08 Aktualizacja: 8.04.2020, 13:14
Nowe informacje, które pojawiły się w sieci na temat Assassin's Creed Ragnarok to wciąż niepotwoerdzone wiadomości. Część przecieków wydaje się jednak być bardzo prawdopodobna. Czego możemy się spodziewać po Assassin’s Creed Ragnarok i kiedy możemy się spodziewać ujawnienia gry?
assassin's creed iii remastered
15 Udostępnień

Nową odsłoną serii będzie Assassin’s Creed Ragnarok?

Ubisoft pracuje nad kolejną odsłoną gry Assassin’s Creed. Ostatni tytuł, Assassin’s Creed Odyssey przyjął się naprawdę nieźle, o czym pisaliśmy w naszej recenzji. Obecnie w sieci pojawia się coraz więcej nieoficjalnych doniesień na temat klimaty nowej odsłony serii – według nich tym razem czekamy na Assassin’s Creed Ragnarok. Najnowsze szczegóły (oczywiście niepotwierdzone, ale wyglądające na prawdopodobne) pochodzą z 4chana.

Dowiadujemy się z nich m.in., że Assassin’s Creed Ragnarok ma zostać umiejscowione w czasach wikingów w około 1000 roku. Ponownie mamy otrzymać dwie grywalne postacie do wyboru, kobietę i mężczyznę, ale wybór nie ma wpływu na główną fabułę. Studio ma też nie rezygnować z systemu dialogów, a w grze mają pojawić się najemnicy. Bohater ma mieć możliwość rekrutowania żołnierzy NPCów. Mechanika ma być ulepszona dzięki reputacji oraz honorowi.

Ponownie także będziemy pływać łodzią, oczywiście odpowiednio dopasowaną, ponieważ będziemy przemierzać wody Morza Bałtyckiego. System walki będzie podobno zaczerpnięty
z Assassin’s Creed: Origins i Assassin’s Creed: Odyssey, pojawią się w nim nowe bronie (np. młoty bojowe i Mjølner, mityczna broń Thora).

Podczas gry mamy trafić do do Asgardu i Valhalli. Na swojej drodze mamy spotkać Thora i Idun (bogini wiosny w mitologii skandynawskiej). Patrząc na poprzednie odsłony serii te informacje prezentują się bardzo wiarygodnie, ale wszystko wyjaśni dopiero oficjalne ujawnienie gry. Według przecieków ma to nastąpić pod koniec roku.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments