Batman: za darmo 6 gier z Arkham Collection i Lego Trilogy

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.09.2019, 10:00 Aktualizacja: 20.09.2020, 10:02
Co tydzień Epic Games Store rozdaje za darmo zestaw gier. Tym razem sklep poszalał i pod względem ilości produkcji, i pod względem ich grywalności. LEGO Batman Trylogy oraz Batman: Arkham Collection do ściągnięcia za darmo to świetny sposób na uczczenie Dnia Batmana!
12 Udostępnień

W Epic Games Store za darmo Batman Arkham Collection i Lego Trilogy

Epic Games Store, kontrowersyjny dystrybutor cyfrowych wersji gier, w ramach cotygodniowej porcji darmowych gier przygotował tym razem prawdziwą gamingową ucztę. Szczególnie docenią to fani obrońcy Gotham – promocja jest bowiem dla EGS sposobem na celebrację jutrzejszego Dnia Batmana. Oferta o prostej nazwie „6 Free Batman Games” pozwala graczom korzystającym z usług Epic Games Store (nie wiąże się to z żadnymi opłatami) ściągnąć za darmo sześć tytułów. Zgrupowane są one w Batman: Arkham Collection oraz Lego Batman Trilogy. Normalnie koszt wszystkich sześciu gier wyniósłby 418 zł.

Seria przebojowych gier akcji od Rocksteady Studio doczekała się czterech odsłon, jednak w Arkham Collection znajdują się tylko trzy z nich: Batman: Arkham Asylum (2009), Batman: Arkham City (2011) oraz Batman: Arkham Knight (2015). To naprawdę dobre gry akcji, w których czujemy nie tylko mrok miasta z komiksów DC, ale także bawimy się świetnie w trakcie walk z chmarami przeciwników, nie wspominając już o rozwalaniu bossów. W tę ostatnią pozycję za darmo grają od początku września posiadacze konsoli Sony w ramach oferty PS Plus na wrzesień.

Lego Batman Trilogy także jest zestawem trzech gier, jednak mają one zupełnie inny charakter. To szalenie popularne platformówki, które łączą świetną akcję z wciągającą fabułą. Super efekt jak na grę, której bohaterowie zrobieni są z klocków Lego. W ramach zestawu, który ściągniemy za darmo z Epic Games Store, zagramy w: LEGO Batman: The Videogame, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, LEGO Batman 3: Beyond Gotham.

 Jakie jeszcze atrakcje czekają was w Dzień Batmana?

Jutrzejszy Dzień Batmana będzie doskonałą okazją do wyławiania w internecie promocji, ciekawych eventów oraz świetnych tekstów na temat człowieka-nietoperza. Przykład doskonałej oferty to z pewnością powyższa promocja na ściągnięcie Batmana za darmo z Epic Games Store. O eventach cyfrowych informowaliśmy ostatnio chociażby w kontekście Dnia Batmana w Fortnite, natomiast fizyczną emanację święta śledzić można za pomocą Bat-Trackera na Batman80.com.

Z naszej perspektywy najciekawszy będzie jednak wysyp ciekawych tekstów oraz informacji na temat Mrocznego Rycerza. Do tej fali swoją cegiełkę dołożymy również i my. Już teraz polecamy waszej uwadze osiem najlepszych komiksów z Batmanem w wyborze Przemka Pawełka, a jutro oprócz notki podsumowującej Dzień Batmana cały dzień przypominać będziemy nasze teksty poświęcone herosowi z Gotham!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments