Battlefield 5 z nową mapą Marita już dziś. EA Access pomoże grze?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 30.07.2019, 12:00 Aktualizacja: 30.07.2020, 10:06
Nowa odsłona cyklu drugowojennych strzelanek studia DICE ma mnóstwo niedoróbek i traci graczy, ale na horyzoncie pojawiła się nadzieja i dla twórców, i dla wiernych fanów. Baza graczy wzrosnąć może dzięki EA Access na PS4, a rozczarowanych przyciągną nowe mapy w Battlefield 5, tak fajne jak Marita.
battlefield 5 company coins
0 Udostępnień

Battlefield 5 z nową mapą

Już dziś posiadacze PlayStation 4, Xbox One oraz PC grający w Battlefield 5 otrzymają nową mapę. Umiejscowiona w Grecji mapa Marita będzie dostępna od 12.00 czasu polskiego. Górski teren sprawi, że w odstawkę pójdą czołgi i lotnictwo, a lśnić będzie piechota. Intensywne wymiany ognia oraz flankowanie pośród brukowanych uliczek brzmią jak naprawdę dobra zabawa!

To niejedyna nowinka z gry DICE, która pojawi się w tym tygodniu. Jutro do gry trafią dwie nowe elitarne skórki:  Norman Kingsley oraz Ilse Schattenwolf. Za miesiąc Battlefield V urozmaicą zaś kolejne mapy: Provence oraz Lofoten Islands. W październiku gracze otrzymają podziemną mapę Operation Underground, a pod koniec roku do zestawu dołączy również Iwo Jima.

Zaczęliście grać w Battlefield 5 dzięki EA Access?

Mimo iż recenzja Zagrano.pl oceniała Battlefield V jako świetną strzelankę sieciową, nawet mimo licznych niedoróbek, gra z miesiąca na miesiąc traci nawet najwierniejszych fanów. Choć nie narzekają oni na system dodawania świeżego contentu i rozwijania gry po premierze, lista bugów wymienianych na forach wręcz przeraża.

Sytuację te zmienić może dostępność Battlefield 5 jako jednej z darmowych gier w EA Access. Abonamentowa usługa sprawia, że gracze mogą wypróbowywać tego typu produkcje bez poczucia bycia wyzyskiwanymi. Dzięki temu nowe mapy w Battlefield 5 mogą być świetnym pretekstem do pogrania w fajną grę na luzie, a gdy tylko zacznie irytować niedoróbkami – odłożenia jej i niewracania przez kolejne miesiące.

Trafienie usługi Electronic Arts na PlayStation 4 zachęciło was do spróbowania takiego podejścia?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments