Belle Delphine aresztowana? H3h3 ma swoją teorię

Stanisław Odoj Publicystyka Publikacja: 8.10.2019, 11:01 Aktualizacja: 8.10.2020, 11:17
Kontrowersyjna gwiazda internetu, Belle Delphine, zniknęła z sieci po lipcowym banie z Instagrama. Nie dziwią więc coraz śmielsze plotki na jej temat. Kanał H3h3 ma na ten temat nawet swoją teorię i pewne poszlaki...
5 Udostępnień

Skąd pochodzą informacje o aresztowaniu Belle Delphine?

4 października podczas podcastu Ethan Klein (jeden z prowadzących kanału H3h3, znany m.in. z wyśmiania lifecoacha Jakóbiaka) zasugerował, że Gamer Girl została aresztowana! Ethan tak bardzo chce odnaleźć piękną instagramerkę, że kupiłby jej mocz za 10 tys. dolarów.

Dowodem na to ma być brak jej aktywności na Patreonie i zamknięcie firmowego sklepu gwiazdy. A to przecież jej główne źródła dochodów. Powodem aresztowania miały być przesyłki z wodą po kąpieli, co prawdopodobnie jest nielegalne w oczach brytyjskiej Royal Mail.

Belle Delphine potwierdza – zostałam aresztowana!

Cosplayerka ostatnio milczała we wszystkich social mediach, ale po emisji audycji na Youtube uaktywniła się i przesłała zdjęcie z aresztowania z podpisem „zostałam aresztowana, lol”. To jednak może być tylko stylizacja i podsycanie plotek. Któż może to wiedzieć? Tak czy inaczej trzymamy kciuki za powrót tej kontrowersyjnej postaci.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments