Beta Desperados 3 rusza 9 lipca. Liczba miejsc ograniczona!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 4.07.2019, 15:00 Aktualizacja: 7.12.2021, 15:17
Zainteresowani powrotem kultowej serii gier taktycznych z pewnością ucieszą się na wieść o starcie testów beta Desperados 3. Potrwają one od 9 do 21 lipca, jednak liczba miejsc jest znacznie ograniczona. Aby dostać szansę na udział w testach, należy zgłosić gotowość w specjalnym formularzu.
beta desperados 3
2 Udostępnień

Nowi mistrzowie taktycznych perełek?

Studio Spellbound Entertainment, które znane jest światu przede wszystkim z doskonałych gier taktycznych pokroju Robina Hooda: Legendy Sherwood, ma na swoim koncie mnóstwo udanych gier. Wielu graczy najmilej wspomina umiejscowione na Dzikim Zachodzie gry z cyklu Desperados, jednak po upadku studia oraz kolejnego projektu pracowników SE wydawało się, że nie ma raczej szans na powrót do starej serii. Posiadający prawa do marki wydawca THQ Nordic zdecydował jednak, że warto chociaż spróbować. Pierwsze zapowiedzi nowej odsłony ujrzeliśmy na targach Gamescom 2018, gdzie opublikowany został niezwykle przebojowy trailer Desperados 3.

Stworzeniem Desperados 3 zajmie się niemieckie studio Mimimi Games, twórcy docenionego przez graczy i krytykę Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Produkcja ta była hołdem dla najklasyczniejszych gier z serii Commandos, na których mocno wzorowali się z kolei twórcy Desperados: Wanted Dead or Alive. Wydaje się więc, że nadzieje na odrodzenie tego niezwykle fajnego gatunku gier wcale nie muszą być płonne. Czy się ziszczą? O tym powiedzą uczestnicy bety Desperados, którą właśnie ogłosili twórcy gry. Miejsc jest jednak naprawdę mało!

Jak zapisać się na zamkniętą betę Desperados 3?

Zamknięta beta Desperados 3 ruszy według zapowiedzi twórców już 9 lipca i potrwa do 21 dnia miesiąca. Mimo iż nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery, deweloperzy wspominali już o wejściu prac nad produkcją w finalną fazę. Oznacza to, że uczestnicy betatestów mogą nastawić się na korzystanie z produktu bliskiego ostatecznej wersji. Niestety, będzie ich tylko pięciuset. Zainteresowanie powrotem tak kultowej marki może być spore, więc szansa na wzięcie udziału w testach jest stosunkowo mała.

Gra ukazać ma się jeszcze w tym roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Umiejscowiona na Dzikim Zachodzie produkcja zaprezentuje losy Johna Coopera, który wraz z piątką towarzyszy zbije z pantałyku niejednego rewolwerowca.

Źródło: Gaming Bolt. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments