Beverly Hills 90210 w nowej wersji oddają hołd Luke’owi Perry’emu

Michał Małysa Seriale Publikacja: 8.08.2019, 13:00 Aktualizacja: 8.08.2020, 10:36
Nowe Beverly Hills 90210 to doskonała okazja, żeby powrócić wspomnieniami do klasycznego serialu z lat dziewięćdziesiątych. Ukształtował on całe pokolenie, wpływając również na osoby wychowujące się wówczas w Polsce. W reboocie nie zabrakło oczywiście hołdu dla Luke'a Perry'ego.
nowe beverly hills 90 210
4 Udostępnień

Nowe Beverly Hills 90210 oddają hołd Luke’owi Perry’emu

Reboot Beverly Hills 90210 doczekał się w końcu pierwszego odcinka. Powrót kultowego serialu w nowej odsłonie oczekiwany był przez wielu fanów klasycznego serialu z lat dziewięćdziesiątych, który kształtował podejście całego pokolenia do trudnych spraw, wcześniej będących w telewizji pewnym tabu. Fabuła nowej wersji opiera się na ciekawym pomyśle sfikcjonalizowania aktorów oryginału, którzy w realiach serialu zbierają się na świętowanie trzydziestej rocznicy wypuszczenia Beverly Hills 90210 na światło dzienne.

W nowej wersji serialu nie mogło zabraknąć odwołania do jednej z największych gwiazd Beverly Hills 90210, której nie ma już wśród nas. W marcu tego roku donosiliśmy ze smutkiem, że Luke Perry nie żyje. Aktor zmarł w wieku 52 lat w szpitalu w Burbank, gdzie trafił po doznaniu rozległego udaru w swoim domu w Los Angeles. W pierwszym odcinku nowej wersji Beverly Hills 90210 uhonorowany został w dwóch scenach oraz napisach końcowych z notką ku pamięci.

Jak i kiedy obejrzymy nowe Beverly Hills 90210 w Polsce?

W Stanach Zjednoczonych za dostarczanie widzom nowego Beverly Hills 90210 odpowiada stacja Fox, a po premierze pierwszy epizod sześcioodcinkowego sezonu dostępny będzie również w ofercie subskrypcyjnej Hulu. Amerykańska platforma, w przeciwieństwie do HBO GO, Netfliksa czy Amazon Prime Video, nie jest jeszcze dostępna w Polsce.

Nie oznacza to oczywiście, że satyryczny reboot Beverly Hills 90210 z gwiazdami oryginalnej wersji w obsadzie nie pojawi się nigdy w Polsce. Inne seriale produkowane dla Hulu dostępne są w ramach działających nad Wisłą platform (jak na przykład trzeci sezon Opowieści podręcznej z oferty seriali HBO GO na sierpień 2019). Miejmy nadzieję, że wielkie premiery Hulu z tego miesiąca, jak na przykład serialowe Cztery wesela i pogrzeb, wkrótce oddane zostaną do dyspozycji także polskim widzom.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments