Biomutant od dnia premiery w abonamencie EA Play Pro. Oferta tylko na PC

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 31.03.2021, 14:16 Aktualizacja: 31.03.2021, 14:16
Coraz więcej produkcji w dniu swojej premiery dostępnych jest w różnych usługach abonamentowych, dzięki czemu gracze nie muszą wydawać często niemałych pieniędzy, by móc cieszyć się tym, co oferuje dany tytuł. Wygląda na to, że do tego grona dołączy Biomutant, który od dnia swojego debiutu będzie dostępny w usłudze EA Play Pro. Oferta dostępna jest jednak wyłącznie na komputerach osobistych.
0 Udostępnień

Kolejna gra na premierę w abonamencie

W styczniu dowiedzieliśmy się, że zapowiadany od dłuższego czasu Biomutant pojawi się jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku. Oprócz zdradzenia daty premiery deweloperzy przypomnieli o bogatych edycjach specjalnych, a kilka dni później Stefan Ljungqvist, szef studia odpowiedzialnego za grę (Experiment 101) wyjaśnił, czemu gra powstawała tak długo.

Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek związanych z Biomutantem – gra na komputerach osobistych doczeka się wydania na kilku platformach (Steam, Epic Games Store, GOG, Originie), a na jednej z nich dostępny będzie w usłudze abonamentowej. Mowa o platformie Electronic Arts, na której gracze mogą wykupić abonament EA Play Pro, usługę dającą dostęp do gier wspomnianego wydawcy oraz tytułów zewnętrznych producentów. Okazuje się, że to właśnie tam pojawi się Biomutant w dniu premiery.

Miesięczny koszt abonamentu to 59,99 złotych, ale oczywiście można też zdecydować się na roczną subskrypcję – w takim przypadku trzeba będzie wyłożyć już 419,90 złotych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by kupić tę grę na własność (249 złotych), a oprócz pecetów Biomutant będzie dostępny na PS4 i Xbox One oraz PS5 i Xbox Series X|S w ramach wstecznej kompatybilności. Jeśli chcecie sprawdzić wymagania sprzętowe, to odsyłam do oddzielnego wpisu. Premierę gry wyznaczono na 25 maja.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments