Ptaki Nocy to powiew świeżości w uniwersum DC. Zobacz najnowszy trailer

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 2.10.2019, 14:00 Aktualizacja: 2.10.2020, 14:05
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) to oficjalny polski tytuł oryginalnego Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). Film doczekał się w końcu pierwszego poważnego trailera. Ptaki Nocy mogą być dla DC przełomem!
birds of prey trailer
10 Udostępnień

Warner Bros. wypuszcza pierwszy trailer Ptaków Nocy

W sieci pojawił się pierwszy trailer filmu Ptaki Nocy, o którym pisaliśmy ostatnio w kontekście pierwszego plakatu. Krótkie teasery nie były jednak w stanie zaspokoić ciekawości fanów Margot Robbie tak dogłębnie jak robi to najnowsza zapowiedź. Odgrywana przez amerykańską aktorkę Harley Quinn staje się liderką grupy kobiecych bohaterek, które nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Wygląda na to, że Ptaki Nocy mają szansę wprowadzić do uniwersum DC nową jakość!

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) to oficjalny polski tytuł nieco przydługiego oryginału: Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). Czego dokładniej spodziewać możemy się po premierze Ptaków Nocy zapowiedzianej na luty 2020.

Birds of Prey – kolejne przygody Harley Quinn

W Ptakach Nocy znana z Legionu Samobójcow Harley Quinn (bodaj jedyna chwalona postać z kiepsko ocenianego filmu) stanie na czele grupy bohaterek. Wraz z Czarnym Kanarkiem (Jurnee Smollett-Bell), Łowczynią (Mary Elizabeth Winstead) i policyjną detektyw Renee Montoyą (Rosie Perez) chroniła będzie młodą Cassandrę Cain (Ella Jay Basco) przed Czarną Maską (Ewan McGregor) oraz Victorem Zsaszem (Chris Messina).

Data premiery Ptaków Nocy (Birds of Prey) zaplanowana została na 7 lutego 2020 roku. Reżyserką obrazu jest Cathy Yan, a za scenariusz filmu odpowiada Christina Hodson.

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments