Ptaki Nocy z fantastycznym plakatem! Zobacz też zwiastun

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 18.09.2019, 13:00 Aktualizacja: 18.09.2020, 13:01
Harley Queen w wykonaniu Margot Robbie to jedna z najfajniejszych kreacji kina superbohaterskiego, więc z niecierpliwością wyczekujemy na zapowiedziany na luty film Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn). Birds of Prey doczekały się pierwszego plakatu!
birds of prey - plakat nocnych ptakow z harley queen
12 Udostępnień

Ptaki Nocy doczekały się pierwszego plakatu z Margot Robbie

Kolejny film z Margot Robbie jako Harley Queen doczekał się w końcu oficjalnego plakatu. Mimo iż nie mamy co liczyć na ekranowe spotkanie aktorki z Joaquinem Phoeniksem  (według zapowiedzi twórców Joker ma być samodzielnym filmem), szaleństwa powinno być w tej produkcji pod dostatkiem. Mind over mayhem? Trudno nam w to uwierzyć!

Przed tygodniem opublikowany został również krótki teaser produkcji. To już druga tego typu zapowiedź i nie możemy doczekać się pierwszego trailera z prawdziwego zdarzenia. Margot Robbie wykreowała jedną z najfajniejszych postaci kina superbohaterskiego, więc na jej kolejne pojawienie się na ekranie w roli Harley Queen oczekujemy z olbrzymią niecierpliwością.

To oficjalny polski tytuł filmu Birds of Prey

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) to oficjalny polski tytuł nieco przydługiego oryginału: Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). Jego premiera zapowiedziana jest na 7 lutego 2020 roku. – Po rozstaniu z Jokerem Harley Quinn dołącza do superbohaterek Czarnego Kanarka, Łowczyni i Renee Montoyi, aby uchronić młodą dziewczynę przed nikczemnym przestępcą – brzmi krótki opis dystrybutora.

W główną rolę Harley Queen wcieli się Margot Robbie, a w obsadzie zobaczymy również Mary Elizabeth Winstead (Helena Bertinelli / Łowczyni), Rosie Perez (Renee Montoya), Jurnee Smollett-Bell (Czarny Kanarek). Za reżyserię filmu odpowiada Cathy Yan, a scenariusz napisała Christina Hodson.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments